Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, chciałbym się z Wami czymś podzielić. Ponad dwa tygodnie temu, jeszcze przed wyborami, pewien śmieszek, którego zwali @kajelu chciał się założyć o to, że #korwin nie wejdzie do sejmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówię sobie, że nie ma szans - sondaże korzystne, ciągle słyszałem o coraz to większej ilości popleczników JKMa, to zgadzam się i i zakładamy się o czekoladę. No to czekamy na wyniki, z bólem serca przyjmuję do wiadomości, że na razie Krula w sejmie nie zobaczymy.

Jednak kolega Kajelu, zamiast wzięcia dobrej czekolady dla siebie, wpadł na pomysł, żebym ja i on (mimo, że wygrał) kupili coś dla domu dziecka. Kajelu od razu kupił itemy, a ja się leniłem (jestem pewien, że przekaże w najbliższym czasie). Dzisiaj jednak wziąłem moje 4 litery i poszedłem do sklepu. Mimo, że jestem #licbaza, to dałem radę kupić co nieco słodyczy dla dzieciaków. Dzisiaj również poszedłem do domu dziecka nr. 5 w #lodz i przekazałem wychowawczyni słodycze. Umowa była taka, że waga kupionych przez nas rzeczy powinna wynosić 4,76 kg, tak oto kupiłem 20 czekolad (2 kg), 10 soczków (2l) i 76 dag michałków na wagę. Postanowiliśmy podzielić się tą historią, gdyż może ktoś zostanie przez nią zainspirowany :)

#wybory #jkm #domdziecka #feels #slodycze #dobryuczynek
Pobierz SamChilders - Cześć wszystkim, chciałbym się z Wami czymś podzielić. Ponad dwa tygodn...
źródło: comment_0r54HLAMp0jO3DTJCiexhust9thWrSrR.jpg
  • 37
@SamChilders: Szacunek dla Ciebie. Trochę z innego powodu ja również chciałem przekazać pewną sumę na cele charytatywne. Jednak wolałbym nie wysyłać po prostu kasy, mógłby ktoś potwierdzić fakt, że jak wyślę dajmy na to słodycze to z automatu dom dziecka nie wypierdzieli tego do kosza ?