Wpis z mikrobloga

chciałbym kupić #rower

pytania mam dwa
- kiedy to zrobić, chcę go na wiosnę, powiedzmy kwiecień, kiedy powinno być najtaniej? mogę brać teraz, mam go gdzie trzymać, nie ma problemu
- nie wiem jaki rodzaj, z 10lat temu jeździłem na góralu, ale może coś innego? przeznaczenie: praktycznie sam asfalt, nie mam zamiaru jeździć po bezdrożach/lasach, itp.

budżet: powiedzmy 1500zł, skłonny przekroczyć do 2k jeżeli naprawdę warto
nigdy nie jeździłem na niczym innym niż góral
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KolankoZZ: Najpierw określ typ roweru. Tylko po szosie chcesz jeździć z zacięciem sportowym bierz rower szosowy, na szosie ale bardziej komfort cię interesuje bierz coś ala fitness bike, chcesz też czasem na szutrach poszaleć bierz crossa, jak interesuje cię szosa, szutry, lekki teren ale o sportowym charakterze bierz przełaja.

Czy warto 2000zł? oj wierz mi że bardzo warto.

Najlepszy moment na kupno roweru to sierpień-wrzesień-październik, bo rowery są przeceniane często
  • Odpowiedz
kiedy to zrobić, chcę go na wiosnę, powiedzmy kwiecień, kiedy powinno być najtaniej?


@KolankoZZ: przed sezonem, czyli teraz. Można znaleźć modele 2015 lub kupić taniej już 2016.
  • Odpowiedz
Najlepszy moment na kupno roweru to sierpień-wrzesień-październik, bo rowery są przeceniane często nawet o 30%!


@shusty:
@KolankoZZ:
Im bardziej przecenione tym większa szansa że nie ma już tego co chcesz. Zostają najczęściej konstrukcje dziwne albo mało popularne rozmiary. Oczywiście można coś trafić, ale jeżeli specjalnie odkładasz zakup żeby przecenili to możesz się też przejechać. A cenę negocjować można zawsze, nikt nie kupuje rowerów po cenie z katalogu nawet
  • Odpowiedz