Wpis z mikrobloga

@radek0804: Nie pamiętam też w sumie, czy upc był dobry, ale Orange polecam szczególnie za stabilne łącze, mam w tej chwili internet 80mb/s i śmiga aż miło. Działa drugi miesiąc, nie było przerwy w usłudze, tylko wcześniej był problem, gdy miałem niestabilny funbox, ale po czasie wymienili.
@radek0804: Nie opłaca się brać niczego w netii, jak zapytasz o opinię stabilności łącza to Cie wyśmieją :D
Poza tym jakie kanały oferuje? Bo jak mówię, ja mam 89zł za 80mb/s + podstawowy pakiet telewizji bez multiroomu z liczbą kanałów, która jest wystarczająca, musiałbyś chyba trochę dopłacić za kanały sportowe.
@radek0804: Więc sam internet też możesz wziąć w Orange i nie 50, a 80Mb/s, a wlicza się to w opłatę 49,90 za usługę i 20 zł za utrzymanie łącza.

Gdzie mieszkasz, że nie masz saloniku Orange? Zawsze możesz się też wybrać do większego miasta w okolicy, żeby podpisać z nimi umowę, żeby sprawdzić, czy usługę oferują i przyjadą. Ja mieszkam 30km od miejscowości podpisania umowy i przyjechali jak trzeba, a internet
@radek0804: Plus w ogóle odpada, bo ma tylko internet mobilny, często trafiałem na problemy z wadliwymi modemami i brakiem zasięgu, jak chcesz się w to bawić i masz zasięg LTE to droga wolna, tylko pamiętaj, że wybulisz za faktyczny brak limitów i to nie będzie 50zł/miesiąc.