Wpis z mikrobloga

@iron_fox2: Tak naprawdę to jest podobny problem. Różnica jest w tym taka, że tacy ludzie często kupują niepotrzebne rzeczy na pokaz, a nie dla siebie. Zastaw się a postaw się wciąż silne. Będzie taki kupował gorszej jakości żarcie, ale telewizor większy niż ma sąsiad być musi.
  • Odpowiedz
Nie ma lepszej kawy niż robiona w tym.. 23zł


@Zawsze_Pomagam: Tak, za 23 zyle masz aluminiowy wtrysk cisnieniowy, ktory gazuje podczas robienia kawy, pijesz to i szybciej umierasz :) Jak juz taki wtrawny smakosz kawy jestes, to chociaz kup stalowa kawiarke. Polskie firmy trzepia je od 50zl, wloskie od ~30 ojro
Po za tym masz sporo racji, kawa z kawiarki dobrze smakuje, inaczej niz z ekspresu, nie powiedzialbym ze jest
  • Odpowiedz
@mesrs123: Na kasie może i wybić cenę i 20k nie ma to znaczenia. Jeśli cena na półce jest niezgodna z faktyczną ceną produktu klient może się domagać sprzedaży po cenie podanej na półce.
  • Odpowiedz
  • 0
Na kasie może i wybić cenę i 20k nie ma to znaczenia. Jeśli cena na półce jest niezgodna z faktyczną ceną produktu klient może się domagać sprzedaży po cenie podanej na półce.

@Skyworld: Nie. Może to zrobić sklep z czystej dobroci serca ale nie ma najmniejszego obowiązku.

Art 543 kodeksu cywilnego. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@gmitek: To na pewno do mnie było?
@Nutaharion:

W przypadku rozbieżności cen, obowiązująca będzie ta widniejąca na sklepowej półce, nawet w przypadku tłumaczeń kasjera, że jest już ona nieaktualna. Co więcej, mamy prawo żądać sprzedaży towaru po cenie, która oznaczona została w ofercie, ponieważ mamy ku temu określone w prawie roszczenie o wykonanie zawartej umowy.


W momencie wsadzenia towaru do koszyka umowa ze sklepem zostaje zawarta do ciebie
  • Odpowiedz
@Skyworld: miałem podobną akcję w sklepie RTV EURO AGD gdzie zapłaciłem za noże 50 zł więcej niż cena na półce i dostałem taką odpowiedź:
"Dzień dobry,
bardzo przepraszamy że spotkała Pana taka sytuacja w naszym sklepie. Chcemy podkreślić, że nie jest to sposób na złapanie Klienta czy oszustwo z naszej strony a niestety niedopatrzenie. Noże mogły być w promocyjnej cenie i niestety po zakończeniu akcji rabatowej pracownicy nie zdążyli zmienić
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Tak i nie, jeśli na cenie była podana data do kiedy trwa przecena i było już po czasie sprawa jest dyskusyjna.
Jeśli na cenie nie było nic o tym że przecena jest tymczasowa i nie podali żadnej daty to po prostu cię zlali.
  • Odpowiedz
Ja szanuję, kawa z ekspresu jest super.
2000zł - 4 kawy dziennie (2 os x 2) - przez rok to około 1500 kaw:
- taniej niż kawa po drodze do pracy,
- tylko dodatkowa złotówka w porównaniu do sypanej/rozpuiszczalnej - a kawa o wiele lepsza (pomijając prąd)
- wygodne i szybkie
  • Odpowiedz