Wpis z mikrobloga

Goszczący w Poznaniu patriarcha Syrii Grzegorz III Laham wraz z metropolitą poznańskim abp. Stanisławem Gądeckim odwiedzili przebywającego w szpitalu po ciężkim pobiciu Syryjczyka. Do zdarzenia doszło we wtorek w centrum miasta, według ustaleń policji - z pobudek rasistowskich. Sam nie jestem za tymi wszystkimi kwotami UE dot. przydziału uchodźców, samego mnie wkurzają cwaniacy, którzy korzystają z okazji podszywając się pod uchodźców, nie banalizuję zagrożenia terrorystycznego i zmian kulturowo-demograficznych, nie uważam, że Węgry robią źle itd. itp, ale to co się stało w Poznaniu w centrum to zwykłe bandziorstwo i #!$%@?. Mam nadzieję, że znajdą Sebixów. A jeśli ktoś się cieszy z tego pobicia, to jest niezłym #!$%@?. #syria #islam #poznan #polska #uchodzcy #imigranci a może i nawet #niepopularnaopinia , bo na Wypoku, przynajmniej na głównej, grasuja niezłe odchyły (vide koleś psychopseudonarodowiec, który skrupulatnie sprawdzał, który z kandydatów na posłów ma niepolskie korzenie, stąd też pałał pogardą do Pani Miriam Shaded odmawiając jej prawa do nazywania i czucia się Polką mimo jej walki o kształt tego kraju).
Pobierz C.....e - Goszczący w Poznaniu patriarcha Syrii Grzegorz III Laham wraz z metropolitą...
źródło: comment_cPsXVhKZSLnLBSql6ABSRSkDrwgHL1xg.jpg
  • 9
pałał pogardą do Pani Miriam Shaded odmawiając jej prawa do nazywania i czucia się Polką mimo jej walki o kształt tego kraju
WTF???? Jakiej k** walki??? Poj* ciebie ostatecznie. Laska ma parcie na szkło i chciała być posłem z KORWIN ale pierd*** trzy po trzy jak w TVN to wyszło jej mizernie....
@bijotai: Mimo Twojego chamstwa odpowiem kulturalnie. Okej, niech będzie, że "wyraża gotowość do...", "startowała z programem X, przy okazji mogąc się pochwalić w swojej działalności w ramach wolontariatu Y...", "pieprzy farmazony o Z....", mniejsza o to. Sens tej wspominki był taki, że ktoś wpadł na pomysł odsądzania jej od dobrych intencji, patriotyzmu, ba! bycią Polką nie ze zwzględu na dobry/zły program, dobre/ ujowe wystąpienie w TV, czy cholera wie co, tylko
@ChemicalPete: sprowadza Syryjczyków których zostawia na łasce państwa, prowadzi niejasne interesy (jakoś google milczy o firmach z branży IT tej pani), wisi nad nią komornik, wg niektórych danych ta patriotka zalega z US. Jej AMA litościwie pominę a jej teorie spiskowe o tym jak to zły TVN ją szykanował w programie Babilon gdzie poległa to już pokaz maksymalnego zidiocenia.
@bijotai: Jeszcze raz powtórzę - czy posiadanie ojca z Syrii powoduje, że ona już nie może być Polką? Tego dotyczyło to moje wtrącenie. Ale Ty robisz mały przewrót i piszesz o czymś innym, o jej działalności, w porządku (bo chyba odnosisz się do tej Polskości ,a nie zaczynasz pisać z czapy, hm?)... w takim razie czy jakakolwiek nieudolność, brak logiki w wypowiedziach, cokolwiek...czy też powoduje, że ona nie jest Polką? Jakieś