Wpis z mikrobloga

Mój brat nędznie nie zarabia (3000zl), mieszka ze swoją #rozowypasek. Bardzo często pod koniec miesiąca prosi (błaga) żebym mu przelewał 20, 30 zł bo nie ma na jedzenie! Oczywiście po wypłacie mi zwraca. Faktem jest, że całe pieniądze wydaje na części do kompa i macdonalda. Pod koniec miesiąca na juz czyste konto. Jego różowy często na nowo narzeka, że nigdzie jej nie zabiera. Chciałbym mu jakoś pomoc, nauczyć oszczędzania i lepszej orgaznizacji życia...
#truestory #feels
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo często pod koniec miesiąca prosi (błaga) żebym mu przelewał 20, 30 zł bo nie ma na jedzenie!


@mandeo_weekend: Polecam założyć kartę kredytową, 60 dni bez odsetek i nie trzeba nikomu zawracać d--y, a można jeszcze zgarnąć fajne nagrody w promocjach - ja teraz robię obrót, żeby za 3 miesiące dostać laptopa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mandeo_weekend: da sie tego nauczyc ale do tego potrzebna jest chec tego kto zarabia. Jesli on nie chce to nie ma co go zmuszac. Natomiast przestan mu pozyczac.Tylko tak go zmusisz do zmiany przyzwyczajen zlego gospodarowania kasa
  • Odpowiedz