Wpis z mikrobloga

@list86: Ci na obrazku nie są dla mnie patriotami. Ogólnie to jest święto, a część wykopków stara się ośmieszać Polskie symbole narodowe i wytykając, że tylko sebixy takie noszą. Jestem Polakiem i jestem z tego dumny, a większości i tak nie wpaski bo chcieliby mieć wolne pedałowanie, socjale dla wszystkich i świat osrany tęczą.
@siwylol25: no to niespodzianka, bo uczestnicząc w tym największym marszu w Warszawie 11.11 dajesz takim jak z obrazka poparcie i czas medialny. Jeśli ktoś ośmiesza symbole narodowe to właśnie różne NOPki/falangiści/ONRy/weszpolacy itp. TRochę szkoda że Duda w nim nie będzie uczestniczył, byłaby to szansa wyplenienia tych grup i końcowo przejęcie tego marszu przez normalnych ludzi.

W dzisiejszych czasach to jest problem, że tematyka "patriotyzmu" została zagarnięta przez takie coś i oni
Pobierz
źródło: comment_08LvxyNdrrTYfFAjmHHdHjhLux0QZslZ.jpg
@dzaworek: my nie zadajemy się z patologią btw ciekawe rozkminy mnie naszły

bądź patusem

małpuj kulturę najgorszych murzynów rap itd

bynie białym murzynem motzno

nazywanie innych ludzi gwałcicielami złodziejami und brudasami.


O ile wśród syryjczyków patola to jakiś tam % to wy #!$%@? wszyscy nimi jesteście, wymienił bym dowolną ilość narodowców na syryjczyków.
@jarzynka: masz potencjał. Lewactwo ubiera się w H&Mie. To głównie inteligentni ludzie utożsamiają się z wyższymi wartościami takimi jak patriotyzm, więc możesz pokusić się o koszule, krawaty itd.
@list86: Ty ten obrazek masz na łóżkiem i fapasz do niego codziennie? Nie masz bladego pojecia o środowiskach narodowych, a przy każdej okazji plujesz się i wstawiasz to zdjecie...
@Ajen: jeszcze napisz że to była prowokacja i manipulacja a zdjęcie to photoshop i podstawieni aktorzy.

Wiem wszystko o środowiskach narodowych. A to że wolelibyście aby wasze heilowanie, rozmowy typu "w tym chorym państwie nawet nie można zabić wroga rasy", ukrywanie gwałciciela (koordynatora brygady ONR) itp zostały w tajemnicy to nie mój problem.