Wpis z mikrobloga

  • 176
Co sie wlasnie #!$%@?...

Koncze prace o 16, za 10 przychodzi do mnie jedna z przedstawicielek finansowych (pracuje w kancelarii finansowej) i pyta mnie gdzie mieszkam, to jej mowie tam i tam, ona do mnie, ze to w jej strone i mnie podrzuci,a ze dzis zostawilem samochod w domu to w sumie czemu nie. W windzie (tej w ktorej utknalem) wywiazuje sie dialog na temat co dzis robie, no to wspominam, ze w planie piwo wieczorem w Centrum ale to dopiero o 20. Ona rzucila zwyklym "hehe fajno, masz znajomych to idziesz". Wsiadamy do samochodu, przejezdzamy pare set metrow i ja jej mowie, ze sobie wyjde tu i tu, ona na to, ze ma co do mnie inne plany..Ja wtf, tzn jakie, ona na to, ze zabiera mnie do siebie na kolacje...ja oczy wielkie jak u smoka i wtf, ze nie mam czasu bo umowiony i w ogole nie umawiam/spotykam sie z ludzmi z ktorymi pracuje, zaczela na mnie podnosic ton, ze nie chce sama kolejnego piatku spedzac bo jest w trakcie rozwodu, padlo pare dziwnych tekstow z jej strony, ze podobam sie jej etc. Odpalilem mozg i mysle, jak sie z tego wywinac, babka zdeterminowana w #!$%@?, nie dziwie sie, rozstania to slaba opcja, no ale zeby czlowieka porywac. Napisalem szybko smsa do kumpla, dzwoni do mnie i pieprze farmazony, ze niby z mama gadam, ze wypadek, ze krew potrzebna, najpierw miala jakies ale, ze sobie poradza beze mnie ale w koncu chyba wlaczyla swoj mozg i ogarnela, ze czas dac spokoj i teraz siedze na wilanowskiej, pisze tego posta. Z jednej strony wtf w #!$%@? a z drugiej lal, bylem w sytuacji rodem z mojego ulubionego serialu "Trudne Sprawy".


#logikarozowychpaskow #porwalimnie #napalonebabkiporozwodach #rozowepaski #feels #wtfcontent ##!$%@? #niebieskiepaski
  • 54
  • Odpowiedz
@BeardMan: to się rzadko zdarza, ale jak już się zdarza, to trzeba robić.
bo jak nie, to tworzysz sobie nieprzejednanego wroga.
no chyba, że ona wzbudza obrzydzenie fizyczne, ale tak chyba nie było?
  • Odpowiedz
  • 3
@frytex2: No brzydka nie jest ale ja mam swoja zasade, praca to praca, wynosze z niej tylko hajs. A ona niech robi co chce, pewnie przemysli i zrozumie, ze glupio zrobila
  • Odpowiedz