Wpis z mikrobloga

@maddening: Pomijając spapranie sprawy przez wysyłającego, to z tego wynika, że panuje niezłe zamieszanie u organizatorów tego przedsięwzięcia? Przecież osoby, które nie dostały przesyłek, miały być obsłużone przez wolontariuszy.
@Jahcob: pisałam do wolontariusza, który miał coś mi wysłać ale olał sprawę ciepłym moczem i nie odpisał mi nawet czy to na pewno on mnie wylosował i czy w ogóle podejmie się "wyzwania"
@piotrekkk: osoby u których zawiniła poczta polska nie dostały wolotariusza nie dlatego , że panuje u nas zamieszanie, a dlatego, że gdyby jednak poczta polska paczkę dostarczyła to taka osoba nieźle by się obłowiła (2 duże prezenty przy edycji świątecznej) i taki wolontariusz miałby pretensje do nas, że on resztkę swojej kasy wydał by sprawić komuś przyjemność a ta osoba jednak paczkę dostała. Dlatego przy edycjach świątecznych wolontariuszy dostawali jedynie Ci,
@kicioch: pamiętam, że pisałam do Ciebie w związku z nie otrzymaniem przeze mnie paczuszki. Doradziłaś mi, abym sama napisała do wolontariusza czy wyśle mi coś. Dużo czasu mijało, a ja paczki nie dostawałam, więc w sumie o sprawie zapomniałam. A jeśli mówisz, że wszystko dotarło, to dlaczego w galerii zdjęć nie ma zdjęcia paczki wysłanej przeze mnie? Nie chcę krytykować Waszego zaangażowania w Wykopocztę, ale tak najpierw nagłaśniacie, żeby stosować się
@piotrekkk: tak, po odebraniu. ale nawet takiej nie zamieścili, a zawsze tak się czepiają o nadsyłanie zdjęć. Wiem, że osoba do której wysyłałam, zamieściła zdj na mikroblogu i podziękowała mi za nią.
@maddening: jeśli nie ma tam fotki to znak, że nie została wrzucona. To nie my umieszczamy zdjęcia w galerii a wy - uczestnicy. Specjalny formularz do tego pojawia się po zalogowaniu na stronie.