Wpis z mikrobloga

@Qontrol: no masz ból d--y xD Może to go relaksuje? Ja po powrocie z domu też sobie lubię rozegrać 2-3 gry dla relaksu. Tu chodzi o to, by się zrelaksować, a nie by stresować się tym, co mam zrobić, aby inni mnie nie hejtowali xD
  • Odpowiedz
@Qontrol: Czyli jeśli czytał by książkę i był by to np. jakiś c-----y harlequin to wszystko jest spoko, relaks na wysokim poziomie bo czyta? jednak że niektórzy nadal uważają gry za gorsze medium to tego nie wolno bo jest to nie poważne...

przy okazji:

Z badań przeprowadzonych dla Millward Brown SMG/KRC wynika, że największą grupę, stanowiącą blisko połowę ogółu graczy, stanowią osoby w wieku 25-49 lat. Nastolatków wciąż jest dużo
inuu - @Qontrol: Czyli jeśli czytał by książkę i był by to np. jakiś c-----y harlequi...

źródło: comment_szcHUjX8bFRDI1xN30RVNJYoGgyUvW2I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Qontrol: Relaks jak każdy inny. Nie widzę różnicy między tym, a np. słuchaniem muzyki. Tym bardziej, że nierzadko zarzuty typu: "hehe, gra w gry jak dzieciak!" padają z ust januszy, dla których jedyną słuszną rozrywką jest siedzenie przed tv albo chlanie alkoholu.
  • Odpowiedz
Wygląda na to, że kukiz już boi się o swój wynik za 4 lata, dlatego durnie atakuje xD


@arek93298: Taa za cztery lata ktoś będzie o tym pamiętał i zrobi z tego główny punkt kampanii wyborczej...
  • Odpowiedz
@alpag: argumentacja:
Nowy poseł pierwszego dnia w sejmie nie ma nic lepszego do roboty niz granie w gry. To nie jest liceum, zeby na przerwie tracić czas. Trzeba z---------c, nie wierze ze poseł nie ma nic ciekawszego do roboty już pierwszego dnia niz granie w candy crush. Nawet, albo szczególnie na przerwie. Pzdr
  • Odpowiedz
@frogman: Na przerwie mógł chcieć się odstresować. Mi na przykład zagranie w jakąś prostą gierkę pozwala się 'odmóżdżyć' na 5 minut, by móc potem lepiej się skupić. Może nawet r----ć psa jak sra czy cokolwiek, przecież to jego wolny czas.

@NYCBronx: Już nieraz się na korwinie przejechałem (gwałciany, hitlery, śpiochy w EU itd), więc pora na nowoczesną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NYCBronx: dzieki ze lepiej wiesz ode mnie kogo skreśliłem podczas ostatnich wyborów do euroburdelu i do samorządu

@frogman: Bo opublikowanie tego nie ma najmniejszego sensu. Nie przystoi politykowi, szczególnie p-------------e sie o wolny czas innych
  • Odpowiedz