Wpis z mikrobloga

#januszebiznesu #allegro #takasytuacja

Mirki, normalnie rewelacja. polecam tego allegrowicza... #pasjonaciubogiegozartu
Aż nie wytrzymam i się podzielę:

W dniu 31 października 2015 11:15 użytkownik meble Kowalski napisał:
Witam,

Dziękuję za zainteresowanie naszymi meblami.
SZAFKA NA BUTY Astra I z szufladą (5718461460) Cena 113,00 zł x 1 sztuka kolor wenge.
Zakupione meble dostarczymy zmontowane pod adres :

X X X
X X X

naszym transportem w ciągu czterech tygodni( ze względu na dużą ilość zamówień termin realizacji może być przesunięty na piąty tydzień) od dnia zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.
Pieniążki w kwocie 163,00 zł zostały zaksięgowane w systemie PayU.
Bardzo dziękuję za wpłatę.

Koszt transportu: 50,00 zł
Kwota za zakupy: 113,00 zł
Do zapłaty: 163,00 zł Przelew PAY U

O konkretnym dniu dostawy poinformujemy wiadomością SMS z numerem telefonu do naszego kierowcy,dzień przed jego wyjazdem z firmy.
Twój numer klienta to 164P
Bardzo proszę się nim posługiwać przy kontakcie z nami.
Zapraszam na inne nasze aukcje :)

Po odebraniu mebli bardzo proszę o wystawienie komentarza :)
Pozdrawiam
Leszek Stokłos
tel: 502-751-315
do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godz. 9:00 - 17:00
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przedstawiłem sytuację na którą się nie godzę.


@banannq: Kupując na tej aukcji zgodziłeś się z terminem dostawy, więc nie wiem po co całe zamieszanie.
Jedyne z czym się możesz nie zgadzać, to Twoje niedopatrzenie. Sam kilka razy czegoś nie zauważyłem, nie doczytałem i potem sobie w brodę plułem, że czas dostawy 1000 dni albo kolor nie taki.. Na aukcji było wszystko opisane, a że nie przeczytałeś - czyja to wina
  • Odpowiedz
@husky83: ja pier...., kolejny.
sam przeczytaj moje komentarze. dokladnie to samo piszę. zrobiłem błąd i naciąłem się na dziadowskie warunki od których nie zamierzam odstępować. ale tak cieżko zrozumieć.
jak to jest, że w całym wpisie zbiera się tylu kolesi którzy powtarzają że trzeba czytać ze zrozumieniem, a sami nie czytają co było napisane w temacie....
  • Odpowiedz
@banannq:Cały czas powtarzasz w swoich komentarzach, że to 'drobnym druczkiem na wersji mobilnej'. I wszystkie Twoje komentarze tego dotyczą. To jest Twój pierwszy komentarz w którym widzę, żebyś się przyznał do błędu. Wcześniej raz napisałeś, że czujesz po prostu niesmak.
Naciąłeś się - owszem - ale nie na sprzedawcy, tylko na tym, że nie czytasz wnikliwie całego opisu (od tego jest odpowiedni przycisk w aplikacji mobilnej).

Tym bardziej, że mowa
  • Odpowiedz
@husky83: powtórzyłem dwa razy. nie twierdziłem nigdzie że się naciąłem. czuję niesmak bo jestem przyzwyczajony do innych standardów. Masz swoją wizję rzeczywistości, ok. Mam nadzieję, że jak sam będziesz w podobnej sytuacji, też będziesz tak bezkrytycznie akceptował coś co cię irytuje.
Ja piszę któryśtam komentarz, nie żeby biadolić, bo w sumie jestem w o tyle komfortowej sytuacji, że mam w dupie to że szafka przyjdzie miesiąc później. W sumie troszkę
  • Odpowiedz
Wybacz, nie mogę się powstrzymać:

naciąłem się na dziadowskie warunki

nie twierdziłem nigdzie że się naciąłem


A do rzeczy:
  • Odpowiedz
@husky83: kurde. czepiasz się, właśnie to jest aferowanie wg mnie. aferujesz się tym że ktoś coś i się ty z tym nie zgadzasz, nie dotyczy cię, ale koniecznie musisz swoje dodać. tak, to jest afera, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@banannq: Zdradzę Ci sekret. Na tym polegają blogi i - jak w tym przypadku - mikroblogi. Piszesz coś, a ludzie to komentują. Napisałeś coś, ludzie skomentowali. A że nie komentują po Twojej myśli, to od razu robią aferę. Afera powstała sama na podstawie Twojego wpisu oraz Twoich komentarzy, w których wszyscy są winni, ale nie ty. I co ciekawe - wg wszystkich cała sprawa jest spowodowana przez Twoją nieuwagę. Ale
  • Odpowiedz
  • 0
@husky83: hmm. Czyli mi nie wolno pisac tego co mysle, ale tobie wolno to krytykowac? Paradoks.

Masz zadziwiajaco duzo czasu na wmawianie mi tego czego nie napisalem. Dziwne, bo nie brzmisz jak gowniarz. Mi tego czasu jednak szkoda, ciesze sie w sumie ze uczynilem twoj dzien lepszym. Mi troche krwi psuje taka dziecinada, ale nie na tyle zeby nadal probowac ci tlumaczyc co mialem na mysli.
  • Odpowiedz
Czyli mi nie wolno pisac tego co mysle, ale tobie wolno to krytykowac?


@banannq: A gdzie ja powiedziałem, że nie możesz pisać? Jak najbardziej możesz, ale musisz liczyć się z ewentualną krytyką.

Masz zadziwiajaco duzo czasu na wmawianie mi tego czego nie napisalem.

Ja Ci niczego nie wmawiam :) Toż to
  • Odpowiedz