Wpis z mikrobloga

@Xanthia: Tylko że hype na F4 jest nieporównywalnie większy więc myślę że będzie miał o wiele lepszą sprzedaż, plus większość jego niedoróbek załatają mody na co nie ma szans w przypadku Wiedźmina.
  • Odpowiedz
@Kazak77: Nie rozumiesz nowego systemu. Pod każdą opcja skrywa się tak długą opcja dialogowa jak to miało miejsce w FNV ale nie czytana, lecz SŁUCHANA. Zamiast to czytać będziesz to słuchać. A zamiast boldupic poczytaj o co w tym wszystkim chodzi.
  • Odpowiedz
@Invar: Po pierwsze to nie opcji a linii dialogowych, a po drugie w tweecie była mowa o nagraniach, więc to że jest więcej nagranych linii dialogowych wcale nie dziwi jeśli główna postać też będzie mówić.
  • Odpowiedz
@Kazak77: Widziałem gameplay i więcej mówią inne postacie. Główny bohater to jakieś 1/4 dialogów, reszta to właśnie cała gra.

Ja wiem, wszyscy chcą odciągnąć wszystkich na wykopie od tej gry bo... tak... A wygląda to tak, jakby jeszcze bardziej zachecali. Kto ma ochotę to zagra, bez względu co anon z wypoku na te grę powie.
  • Odpowiedz
@Invar: Ale ta gra to z zalożenia RPG. Ja np. lubie element Role-Play w nowych falloutach bo inaczej ten sandbox staje sie... pusty. I teraz wyobraź sobie próbe zagrania "zimnym #!$%@?" w sytuacji kiedy nie wiesz co sie kryje za opcjami dialogowymi. Wybierasz opcje "no" pozornie pasującą a on gada o miłości do ludzkości i solidarnosci z mutantami xD

To całkowicie niszczy aspekt rozgrywki, który sprawiał, że często do tych
  • Odpowiedz
@Xanthia: F4 > W3.
@Invar: Bo to Bethesda, więc trzeba narzekać. Dla mnie to najbardziej wyczekiwany tytuł w tym roku. Owszem, mam pewne obawy, ale myślę że 1-2 doby po premierze sam kupię i prędko od F4 się nie oderwę. Liczę, że będzie to Skyrim postapo.
  • Odpowiedz
@Invar: Jeśli główny bohater to 1/4 dialogów, to połowa kwestii jest głównego bohatera, bo muszą zdublować kwestie dla kobiety i mężczyzny. Ja się na razie o F4 nie wypowiadam. F3 mnie zawiódł, Skyrim wciągnął. Zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Xanthia: Wiedźmin to gra na raz. Dodatku nawet nie ruszyłem, bo podstawka nie zachęciła do tego. Może i trochę dlatego, że grałem od razu po premierze zanim puścili ileśtam poprawek. F4 jak trafi w łapy moderów będzie zapewne grą na lata jak Skyrim.
  • Odpowiedz
@Invar:

Pod każdą opcja skrywa się tak długą opcja dialogowa jak to miało miejsce w FNV ale nie czytana, lecz SŁUCHANA. Zamiast to czytać będziesz to słuchać.


Dla mnie to i tak jest pogorszenie gry, wolę czytać, bo szybciej to przerobię niż słuchanie dialogów. A powiedzmy sobie szczerze, że większość opcji dialogowych nie jest szczególnie atrakcyjnych do słuchania i nie będzie miało takiego ładunku emocjonalnego jak te np. w W3.
  • Odpowiedz