Wpis z mikrobloga

Jak Wy to robicie, ze te sama gre konczycie kilka, albo nawet kilkanascie razy? Siadlem dzisiaj do Wieska, mysle sobie zagram dokladniej, wolniej, z innymi wyborami, ale po kilkudziesieciu minutach nie dalem rady, bo jak niby ma mnie wciagnac historia, ktora juz znam, te same lokacje, bohaterowie...

#gry #konsole #pcmasterrace #problemypierwszegoswiata
Pobierz
źródło: comment_D9ao3hemtuNEA8FeoagKIver08s6fLGq.jpg
  • 20
@Pacjent: No nie wyobrażam sobie jak mógłbym co najmniej raz na dwa lata czy nawet raz w roku nie przejść jeszcze raz np. Gothica, Baldura czy Original War.

Wiesiek(mowa o jedynce) zmógł mnie dopiero za 3 czy 4 razem. No już po prostu byłem znudzony chociaż i tak odkrywałem jeszcze gdzieniegdzie nowe rzeczy(np. w pierwszym akcie latają po okolicy "Stare Babcie" - jak dasz im jedzenie to uzupełniają ci wiedzę o
  • 1
@Pacjent: tez tego nie kumam masę gier przedema, mass effect 1 2 3 fallout new Vegas, far cry 4, assasins creed black flag i syndicate(unity właśnie koncze) i gra musiałaby być naprawdę wybitna żebym jeszcze raz ja przechodził. Zdarzyło mi się wieska 1 ale to jeszcze przed premierą 3, w mortowinda sporo grałem różne podejścia chociaż bez wątku fabularnego a tak to tez raczej nie ;) jest tyle fajnych gier na
@Pacjent: trzeba po prostu złapać klimat. Mass Effect znałem niemalże na pamięć, co i tak nie przeszkodziło mi we wkręceniu się w historię. Ot, akurat miałem ochotę na space opera rpg. ;)
@Pacjent: Mam to samo, nie kumam przechodzenia kolejny raz, jakbym miał przechodzić takiego Skyrima 3 razy, nawet idąc za każdym razem inaczej w drzewku umiejętności to dostałbym raka xd Jedyne gry, które w ten sposób przechodziłem to GTA, IV przeszedłem np. 3 razy, piątke zamierzam jeszcze raz na XBO, gdyż zrobiłem ją jeszcze na x360 i chciałbym przejść z lepszą oprawą i w ogóle ;) wieśka 3 nigdy kolejny raz, ta
@sid03: Mam w planach Shadow of Mordor, bo nie chcialem sobie psuc zabawy na Ps3. GTA V tez mam juz ograne, ale na pewno jeszcze do niej wroce, jak bardzo stanieje i zapomne o co chodzi. Ogolnie chce sobie ogrywac co bardziej interesujace mnie produkcje od poczatku generacji.
@Pacjent: Ja zacząłem, grać w shadow of mordor na x360, tragedia, może kupie na one, ale zobacze, a co do GTA V to ma ono zaporową cenę, nawet używane jak na roczną grę. Polecam Tomb Raidera jeżeli nie grałeś, apropos, to jest właśnie też gra, którą przechodzę drugi raz i jest całkiem przyjemnie :D
@sid03: Ogrywalem wiekszosc blockbusterow jakie pojawialy sie na past genach mniej-wiecej do grudnia 2014, kilka tytulow odpuscilem, kiedy recenzenci stanowczo twierdzili, ze roznica miedzy generacjami jest zbyt duza do nadrobienia, takze wszystkie remastered i definitive edition raczej nie dla mnie, bo znam je w slabszej rozdzielczosci. Mam moze nascie tytulow do nadrobienia, ktore na prawde mnie interesuja, a biore pod uwage tylko i wylacznie gry z dobrym singlem.