Wpis z mikrobloga

Chyba odkryłem sekret #!$%@? grafiki #fallout4
Bethesda po prostu nie chce przepłacać grafikom. Dlatego #!$%@?ą byle jakie modele/tekstury itd. A za miesiąc pojawi się jakiś dobroczyńca który wyda mod " FALLOUT 4 REALISTIC GRAPHIC COŚTAM" . I co? I wszyscy będą szczęśliwi. Bethesda będzie szczęśliwa bo hajs będzie leciał jeszcze bardziej, gracze będą szczęśliwi bo grafika będzie się zgadzać. Czy to jest fair ?
#fallout #rozkminy i troszeczkę #boldupy
  • 15
@Bigby: nie ma info ale wiadomo ze pewnych rzeczy nie da sie zrobic tak zeby wygladalo pieknie i nie obciazalo grafiki wiec wycinaja pewne efekty, zmniejszaja rozdzielczosc tekstur itd zeby to jakos ruszylo. silnik skyrima wiec z gówna bata nie ukręcą ale na pewno zmodyfikowali go na miare roku 2015
@Bigby: Oceniasz grafikę po screenach. Nie wiesz jak to wygląda na żywo... Z resztą dlaczego wszyscy patrzą na tą grafikę, czy w Falloucie o to chodziło żeby grafika była w 8K? Nie, tutaj chodzi o historie, opowieści, znajdźki itp itp itp. Skończcie te wojenki bo pokazujecie swój niski poziom.
@Invar: nie oceniam po screenach. Po yt już latają te wszystkie let's play'e. I nie mów mi że to przez konwersję. Poza tym, tu już nie chodzi o grafikę samą w sobie tylko o politykę Bethesdy.

@Invar: Jak do gry zalecany jest GTX 780 i jeden z mocniejszych Inteli i7, to pokazywanie takiego gówna to lekka kpina. To o tu chodzi. Masz wymagania konkretne jak na grę z 2015 roku, a grafika z 2013 jeśli nie dalej. Jeżeli to nie będzie chodzić w 60fpsach to czuję lincz jak na Arkham Knight, tym bardziej, że na Reddicie ludzie zaczęli w końcu zauważać, że Fo3 taki świetny nie jest
@MerytorycznieNiepoprawny: Eh... Gram e F3 do dziś i mimo 7 lat dalej bawię się świetnie. A dlaczego? Bo grafika gra tutaj drugie skrzypce. Liczy się fabuła, historię a nie to do cholery, ile promieni widać przez drzewa. Dzieci muszą w końcu zrozumieć, że Fallout to nie gra robiona pod grafikę -.-
@Invar: No tak, liczy się fabuła w której jesteś ciągnięty za rączkę i traktowany jak kretyn, a połowa statystyk nie ma znaczenia, a każde z zadań to FedExowe #!$%@? kopiuj-wklej. Druga rzecz, że mnie nie obchodzi tyle grafika co WYMAGANIA. To może nawet mieć grafikę 8-bitową, ale niech do #!$%@? nędzy nie wymaga sprzętu za 2.5 kafla.
@MerytorycznieNiepoprawny: Od kiedy oficjalne wymagania są poprawne? Zawsze wymaga się lepszego sprzętu niż gra potrzebuję. Taki kaprys.

Ja myślałem, że w BF3 nie pogram na starym sprzęcie. A z E8400, HD4890, 4GB RAM i dyskiem z serii WD Green grałem w 30-40 klatkach ale na low. Mimo, że nikt nie dał mi gwarancji po przecież wymagania miało jak na premierę duże. Tutaj jest to samo. Ich silnik jest jednym z lepszych