Wpis z mikrobloga

@mblack: przecież już kiedyś ktoś dostał
zrobił zdjęcie wypłaty i napisał że wylosuje kogoś komu wyślę chyba ze 100 funtów, zgarnął milion plusów ale jak już zbliżała się godzina losowania to przedłużał rozdajo w nieskończoność dorzucając kolejne nagrody aż dostał perma za trolling
@Afropolon: Przy dużej ilości plusów marna szansa, że wylosuje swoje Multikonto. Wpisanie swojego nicku poprzez "Zbadaj element" i zrobienie oszukańczego screenshotu także nie przejdzie - wystarczy na Mirkorandom wpisać ID wpisu by poznać, kto tak naprawdę wygrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mblack: Już kuźwa nie przesadzajmy, niech będzie ban jeżeli faktycznie trolluje. Ale jak usunie wpis i plusy znikną bo np. się rozmyślił albo okazało się że jednak tego potrzebuje to według mnie nie było żadnej sprawy.
@Afropolon: nie kazdy jest tak sprytny, wystarczy że raz się IP powtórzy to można już mieć poszlakę, poza tym losuje sie przez mirkorandom, a tam nie wpisze swojego nicku, chyba że w paintcie czy F12..
@Afropolon: prawda jest taka, że jeżeli do czego się zobowiązujesz trzeba tego dotrzymać (w tym przypadku losowania)
a jeżeli tego nie wykonasz, powinna czekać cię kara ( w tym przypadku ban)
@Afropolon: Nie za darmola, tylko za plusa (wiem, że to dość głupie, ale to nie ja się w to bawię ;p). I nie chodzi tu o regulacje, a po prostu o zapobieganie robienia ludzi w #!$%@?.
@Zwanek: @que_e: @mblack: Bolą was te rozdane plusy ? to nie rozdawajcie ich na lewo i prawo
To jakiś wyścig jest ?
O ile rozumiem sytuacje w przypadku farm lajków na fejsie to nie kumam tutaj, nikt waszych plusów nie sprzeda..

Albo bawicie się i ryzykujecie albo nie bawicie bo szanujecie plusy....
A jak ktoś robi rozdajo ale przedmiot tego rozdajo dał komuś w rodzinie, albo zniszczył się, lub
@Afropolon: Ja jakbym robił rozdajo, to w razie problemów jednak postarałbym się doprowadzić sprawę do końca(albo ostatecznie wyjaśniłbym sprawę i przeprosił.
Jeżeli chodzi o plusy, to nie tyle boli mnie fakt, że ktoś dzięki nim wejdzie w gorące i cofnie sobie shadow bana, czy coś, a fakt oszustwa, którego po prostu nie trafię. Oszustów powinno się gonić bez względu na przewinienie. Zrobi taki jednego dnia fake rozdajo, a innego ci namiot