Wpis z mikrobloga

Sprzedam opla... A tak powaznie moje volvo musialo pojsc do lekarza na dobry tydzien dla tego zeby moc dojezdzac do pracbazy wypozyczlem opla corse z 2014 fajne to to zwlasza jak sie dotychczas jezdzilo tylko conajmniej 15 letnini autami . Do rzeczy. Dzis po odpaleniu mojej tymczasowej karocy wyskoczyk komunikat na desce rozdzielczej prosze wymienic olej i sie tak swieci #!$%@? auto ma 20k na zegarze, #!$%@? to i przejechac jeszcze 3 dni czy zasuwac do firmy #motoryzacja
  • 15
fajne to to


@Zdzichu9: pojezdzij jeszcze chwile z tymi #!$%@? kierunkowskazami, kiepskimi plastikami koszmarnie pochylona szyba i paroma innymi ficzurami to zatesknisz za swoim zelazem.

jakby to byl jeszcze silnik 1.2 to dopiero by bylo fajne auto...
a gdybys mial ja troche dluzej, to dowiedzialbys sie np. w jaki sposob opel montuje takie elementy jak pompa wody - mocowanie silnika do budy pieknie ja otacza i blokuje jakikolwiek dostep. super auto
@Zdzichu9: gdybyś wiedział z jaką choinką komunikatów ja jeżdżę w astrze z tego samego roku.... A tak poważnie nowe ople mają opcje sprawdzenia jakości oleju. Jak jakość spadnie do 0% to krzyczy wymień olej. Powinno zejść do 0 po 30k km, ale jak jest to wypożyczony samochód to nie dziwi mnie ze spadło szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mamFAJNYnick: nie no to pojedyncze nacisniecie jest spoko, ale to od dawna stosuje VAG i to nie jest nic specjalnego. mnie bardziej chodzi o wlaczanie kierunkow na stale, przy ktorym dzwignia nie zostaje "na stale" - poki sobie nie pomylisz zakretu i nie sprobujesz tego szybko wylaczyc, to moze i fajny gadzet. Co bardziej ogarnieci nawet i w takiej sytuacji to opanuja (trzeba ten kierunek jeszcze raz "wlaczyc") - ale jak