Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: To będzie sprawa w sądzie? Możesz/możecie publikować jakieś materiały (zwiastun :P)? I o co w ogóle chodzi? Co szkodnik opublikował, że jest takie zamieszanie?

"Jan Kowalski" - koszmar stalkera. :)
@BrzydkiBurak: Filmiki i zdjęcia z bronią. Czujesz się lepiej z nimi? To wygląda na tzw manie wyższości, lub chcesz celowo komuś coś udowodnić. Ze względu na przypuszczalny wiek twoich wielbicieli mogą się tym jarać że ktoś posiada broń natomiast powiedzmy sobie szczerze, posiadanie broń służy tylko do obrony i najwyżej rozrywki lub jak przypuszczam w twoim przypadku pracy lecz można nią zrobić dużo złego.
Gówno konflikt z shogunem moim zdaniem zaszedł
@BrzydkiBurak: z psychologicznego punktu widzenia przez pokazywanie broni chcesz pokazać wyższość, w szczególności nad nim. Zbyt często używasz aluzji w jego stronę jak i on w twoją.
Wasza niebezpośrednia jak i bezpośrednia konwersacja, już dawno przeszła w tryb nienawistny. Namawiacie do nienawiści. Jak? Tworzycie swoje grupy adoracji i atakujecie się nawzajem co może kiedyś się źle skończyć.
@quba92: kolego mam nadzieje ze nie przyszlo ci do glowy ze jakis internetowy smieszek moze mnie sprowokowac do strzelaniny? xd

wrzucil wtedy przed polnoca film w ktorym szkaluje januszy. wrzucilem wiec swoje dokumenty chwile po tym. pokazywalem wczesniej obie zabawki na wykopie i filmikach dzieki czemu kazdy ma pewnosc ze sam zrobilem to foto na zywca a nie ze podeslal mi je jakis "kowalski z internetu".

skoro lubisz tak psychologie to