Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: moze bedzie trudno w to uwierzyc ale ten koles z fotki potrafi lepsze rzeczy niz linda z twojego filmiku. by powtorzyc wyczyn lindy pudelko trzeba bedzie przykleic do stolika by go nie zwialo. pomyslimy :)
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Chciałbym coś takiego kiedyś na żywo zobaczyć. Jak ostatnio strzelałem z AR-15, to byłem w szoku jak celna ta broń jest, i że ja trzymając ją pierwszy raz w życiu w łapkach potrafiłem trafiać w cele.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: a tak z innej beczki zapytam, jak się mają ochraniacze słuchu na strzelnicy do strzelania w terenie? Wojsko czy służby specjalne chyba nie używają czegoś takiego, chyba poza snajperami, którzy mają zatyczki(o ile się nie mylę).
  • Odpowiedz
@stresS: wszedzie uzywa sie ochronniki sluchu ale nie zawsze w formie sluchawek - czesto sa to male douszne stopery z silikonu lub pianki. jednorazowe mozna kupic za kilkadziesiat groszy nawet w supermarketach czy aptece.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: stalkowałem Cię na karachanie z 5 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzeczywiście pojawiło się tam nazwisko Jan Kowalski, ale każdy twierdził, że to fałszywe dane i nikt nie brał ich pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz