Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak:

kolego mam nadzieje ze nie przyszlo ci do glowy ze jakis internetowy smieszek moze mnie sprowokowac do strzelaniny? xd

Pytanie retoryczne, wiec na nie nie odpowiem.
W tedy gdy, to się mniej więcej zaczęło miałem okazje oglądać wideo shoguna, i jego pomyje (jeżeli można tak to nazwać) i tez mi się nie podobały, w szczególności po obejrzeniu nagraniu rocka gdzie było widać że był dość zniesmaczony cala sytuacja. Później miałem
  • Odpowiedz
@quba92: ja mam bardzo duzo wolnego czasu i sobie zaczekam az bedzie musial zebrac na bulki. mi na szczescie nic nie grozi wiec moge sie przygladac czy rzucic szeklem.

sprawy jego jutubowania umra smiercia naturalna pewnie dopiero jak mu pieniedzy na internet zabraknie. nawet jak probowano z nim rzeczy wyjasniac to co? to stwierdzil ze mafie grozby bandyci prostytutki zlodzieje a teraz zly wykop. oczywiscie "wykop ktory trzeba kupic lub odwiedzic
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Sebastian wielokrotnie mówił, że miał otrzymać od ciebie jakieś tajemniczy filmik, który miał być odpowiedzią na film, który nakręcił na twój temat. Twierdzi, że był to filmik, w którym go szantażowałeś, że jeśli nie usunie filmiku o tobie to opublikujesz jakieś kompromitujące materiały o Sebastianie. Kiedyś przyznałeś, że takowy filmik miałeś wysłać. Nikt jednak oprócz Sebastiana nie rozwinął tego wątku. On sam twierdzi, że nie mógł go sobie skopiować, bo
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Ja nie twierdzę, że to sfałszowany dowód wręcz przeciwnie, jesteś na tyle inteligentny, żeby wiedzieć że posiadanie sfałszowanego dowodu i próba wylegitymowania się może się źle skończyć. Mi nie musisz nic udowadniać.
  • Odpowiedz