Wpis z mikrobloga

To już do tego doszło, że warzywom wydają prawa jazdy.
Idziesz sobie chodnikiem, patrzysz na ruch uliczny a tu kalafior.
  • Odpowiedz
@robe: O kurde, własnie namierzyłem te dane w necie, szukałem sobie z czystej ciekawości. Wchodzę, a tutaj takie potwierdzenie. No coż, była to kwestia czasu aż się wyda co i jak. Skoro już tak wszystko wiadomo to duże propsy @BrzydkiBurak. Fajnie się ustawiłeś. :) Btw: Czy masz cokolwiek wspólnego z pewnym swetrem z sejmu? Coś tam szperałem i google mi wypluło.
  • Odpowiedz
@Ratedpl: nie mam i nigdy nie mialem zwiazku z zadna partia polityczna sejmami itp. tworow popisowych nienawidze a swetrow nie nosze.

reke podac i zaprosic na wspolne strzelanie to moge politykom takim jak korwin wipler kowalski czy braun a nie jakims welniakom zezowatym ;)
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Spoko spoko, lurkowałem sobie czy nie masz facebooka i wypluło mi kogoś kto mógł być tobą patrząc na odbicie w jednym z filmików i fotki na profilu, ale ma logo n.pl na cover photo. Dlatego pytam. Powodzenia w ostatecznym ukróceniu tego mitomana.
  • Odpowiedz
@Xenon92: moge nagrac filmik z jakims oficjelem ktoremu sie wylegitymuje i potwierdzi ze nazywam sie janek. teraz jest polnoc i ciezko zorganizowac mi cos wiecej niz fotki i filmy z recznika. podkresle ze zawsze kazdemu i wszedzie przedstawialem sie swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem a to ze ludziom wydawalo sie ze sciemniam to juz ich wlasny problem i niedowiarkowanie. zapowiadalem wielokrotnie ze kiedys sie oficjalnie przedstawie rowniez tutaj na wykopie. teraz
  • Odpowiedz