Wpis z mikrobloga

  • 132
Niebieski w pracy, a mi kurier przynosił "paczuszke" 2x2m, 30 kg materac... nie znam nikogo w bloku (od czterech dni tu mieszkam, pora taka, ze wszyscy w pracy), siedze i nie wiem co zrobić, bo do windy nie wejdzie, a na 8 piętro sama nie wniose... Za pół h bedzie dopiero siostra niebieskiego, to wniesiemy razem. Do tego czasu siedzę na klatce i kwicze :-D

(O 12 praca, a jeszcze dwie hurtownie do zahaczyc, bedzie problem)


#rozowepaski #rownouprawnienie #heheszki #szczecin #firstworldproblems #niebieskiepaski
Khaleesi - Niebieski w pracy, a mi kurier przynosił "paczuszke" 2x2m, 30 kg materac.....

źródło: comment_k9asOGjbZMz95wH60t7phah8HLBBgRiY.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Khaleesi: skąd ja to znam... Mi kierowca sklepu pierdyjknął materacem 140x200 przy drzwiach klatki schodowej. Na moja prośbę o pomoc w dokulaniu ustrojstwa do windy, bo kostka skręcona i sama nie dam rady powiedział, że ktoś z sąsiadów na pewno mi pomoże... Dokulałam, ale co odchorowałam to moje. A jemu życzę szczęścia i tak samo uprzejmych ludzi w stosunku do niego
  • Odpowiedz
@Khaleesi: a no tak nie doczytałem, ja zamówiłem raz fotel złożony koło 20kg i zdziwiłem się że gość mi go pod drzwi przytargał, windą ale jednak (nawet mu dałem 5 na piwo):D na miejscu kuriera też bym tego nie wniósł na to 8 piętro, za coś takiego w sklepach meblowych masz 10zł + za każde piętro
  • Odpowiedz
@martinosv: ale jakto? on ze sprężynami i wszystkim i próżniowo mniej zajmie? dalej powierzchnia 2x2m będzie i dalej będzie ważył 30 kg. Jedyne co łatwiej by było, to złapać go ;D
  • Odpowiedz