Wpis z mikrobloga

  • 132
Niebieski w pracy, a mi kurier przynosił "paczuszke" 2x2m, 30 kg materac... nie znam nikogo w bloku (od czterech dni tu mieszkam, pora taka, ze wszyscy w pracy), siedze i nie wiem co zrobić, bo do windy nie wejdzie, a na 8 piętro sama nie wniose... Za pół h bedzie dopiero siostra niebieskiego, to wniesiemy razem. Do tego czasu siedzę na klatce i kwicze :-D

(O 12 praca, a jeszcze dwie hurtownie do zahaczyc, bedzie problem)


#rozowepaski #rownouprawnienie #heheszki #szczecin #firstworldproblems #niebieskiepaski
Khaleesi - Niebieski w pracy, a mi kurier przynosił "paczuszke" 2x2m, 30 kg materac.....

źródło: comment_k9asOGjbZMz95wH60t7phah8HLBBgRiY.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Khaleesi: @plazma: Do 30 kg niby ma obowiązek, ale założę się, że na paczce jest napisana inna waga bo była przeliczona z gabarytu (waga walumometryczna) i już nie mam obowiązku nosić. Swoją drogą nie wyobrażam sobie żeby kurier dymał na 8 piętro nawet z paczką styropianiu 200x200.
  • Odpowiedz
  • 0
@superloginbulwo: polozylaam go na glebe i usiadlam, wystarczyło :-D
@galonim: sam nie, ale ja z nim bym mogla wnieść. Skoro tak stanowi regulamin, to, to taki ma obowiaazek i juz :-) wieesz, ja burdy o coś takiego nie robię, bo faktycznie ciezkiee i duze, ale sam wybrał sobie taka prace, to niech ja wykonuje. Ja tez ciężkie rzeczy dźwigam i nie narzekam:-P
  • Odpowiedz