Wpis z mikrobloga

@maciejkiner: Miałem napisać, że lepsze to niż durny klocek, z którym nie da się omówić pomysłu z użytkownikami. Potem wychodzą takie akcje, że jest pomysł X zrobiony jest Y a ludzie chcieli Z. Tak ciężko jest zrobić coś jak robią to najlepsi, tak by każdy mógł być zaangażowany w te zmiany przed a nie po fakcie?
  • Odpowiedz
@enemydown: myślę, że UV jest jednym z najlepszych systemów do zbierania opinii. Nadaje się do tego 100 razy lepiej niż komentarze pod znaleziskiem, którym w żaden sposób nie nadasz statusu, czy nie połączysz dwóch wątków w jeden. No ale my w końcu nie jesteśmy najlepsi, to możemy wybierać takie badziewne rozwiązania...
  • Odpowiedz
@enemydown: do komunikowania zmian społeczności mamy bloga. Im szybciej zrozumiesz, że wykop i reddit to serwisy o odmiennej filozofii działania i, że każdy z nich ma swoje wady i zalety (uwaga, reddit też nie jest bez wad), tym lepiej. No ale zawsze możesz też hejcić dla hejtu :>

W jednym się zgadzam - temat wyczerpany.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Reddit też ma, tyle że to blog archiwów zmian a do komunikowania podpinają znalezisko na głównej i przez wspaniały system "upwołts" nie mają problemów z przesianiem tysięcy opinii. Widać dla was liczy się bardziej 100 opinii na mikroblogasku niż XXX komentarzy użytkowników pod wykopem. Gratulacje w podejściu do społeczności po tylu latach :>
  • Odpowiedz
@enemydown: właśnie znając swoją społeczność celowo nie tworzymy mechanizmu "przypnij na głównej". Większość walczyłaby wtedy ze zjawiskiem "0 głosów i główna" a nie koncertowała się na jego treści. I jakbyś nie zauważył to usunięcie plusów jest konsekwencją znaleziska i opinii z UV, a nie mikroblogaska. Pewnie jeszcze wiele wody (i osiemnastek) upłynie zanim to zrozumiesz ;-)
  • Odpowiedz
@Ryzowy_Potwor:

More than 120,000 organizations in 170 countries use UserVoice. They include large and small companies alike, from Microsoft to Kabam, to Hootsuite and more.


no rzeczywiście, Microsoft ma na pewno mniejszą grupę osób, która zgłasza sugestie...

jestem przekonany, że nie ważne czego byśmy użyli, to i tak byś narzekał Deszczu-Marudo.
  • Odpowiedz