Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: z "prawdą" jest jak z dupą - każdy ma swoją. Ja się nie sugeruję plusami i minusami, więc chciałbym je mieć widoczne. Ktoś inny ma z tym problem i faktycznie powinien je mieć ukryte. Nie da się zrobić jednego, dobrego rozwiązania dla ogółu.

A co do narzekań: ja tutaj widzę raczej "oddajcie plusy!!111one", a nie "ale dziwnie to wygląda!!!11one". ;)
  • Odpowiedz
A co do narzekań: ja tutaj widzę raczej "oddajcie plusy!!111one", a nie "ale dziwnie to wygląda!!!11one". ;)


@rss: no nie Ty, ale on napisał, a podajesz go jako dobry przykład :p
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: nie o to mi chodziło. :< Mówiłeś, że ludzie narzekali na WYGLĄD, a nie sam fakt UKRYCIA plusów/minusów, tymczasem znalezisko raczej pokazuje, że chodzi właśnie o ukrycie. :) Nigdzie nie napisałem, że z nim się zgadzam w jakiejkolwiek kwestii.
  • Odpowiedz
@rss: może i tak, chociaż liczba wykopów wskazuje na to, że ludzie nie chcą tego, co jest... na mirkoblogu raczej był butthurt o to, że to dziwnie teraz wygląda (znaki zapytania) i to kojarze. W sumie dla mnie to wszystko jedno - chciałem zauważyć taką rzecz, że uservoice to niezbyt dobry sposób, bo można tylko głosować 'na tak'.
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: znaki zapytania zostały zastąpione przez puste miejsce po pół godzinie, a znalezisko powstało wieczorem - ewidentnie jego siłą napędową był "oddawać plusy bandyci" a nie "zmieńcie wygląd"...
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: w sumie może i masz rację... @maciejkiner: może faktycznie - patrząc na aferę z plusami - warto rozważyć dodanie/włączenie opcji głosowania przeciw danemu pomysłowi (o ile UV na to pozwala)?
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: no akurat te plusy to kilka minut, żeby przełączyć. Gorzej jakby się przyjęły i trzeba by je robić jako ustawienia. Wtedy altery, przerabianie aplikacji, wersje mobilne, API. W sumie się cieszę, że to niewypał ;)
  • Odpowiedz