Wpis z mikrobloga

@SeriousGuy: a urodziny obchodzisz? po co, codzinnie trzeba sie cieszyc i innym dobrze zyczyc. dzien matki obchodzisz? zal, czyli do nany tylko raz w roku dzwonisz? szkodda mi takich ludzi, nic po was na tym świecie nie zostanie, nikt nie zaplacze ani nikt nie wspomni :) siedź sobie w niedziele w pracy pozdrawiam
a urodziny obchodzisz?


@wolololo2: swoich nie, z czego sie cieszyc?

dzien matki obchodzisz?


@wolololo2: w zasadzie nie bo to komercyjne swieto, z matka mam bardzo dobry kontakt i widujemy sie minimum raz w tygodniu i nie potrzebuje specjalnej okazji zeby ja zaprosic na kolacje/piwo czy dac prezent/kwiatka/upominek.

nic po was na tym świecie nie zostanie, nikt nie zaplacze ani nikt nie wspomni :)


@wolololo2: jakos szczerze mowiac nie rusza
@SeriousGuy: Ale ja nie oceniam jakie masz życie, tylko jak się z tym życiem czujesz. Cieszysz się z pracy, bo można oglądać filmy- to nie jest świetna praca. Perspektywy na przyszłość pewnie nie są w ogóle sprecyzowane, bo jak już wiemy, pracy nie lubisz, a śladów pasji żadnych się nie doszukałem. Dodatkowo jesteś sfrustrowany tym, że żyjesz w zupełnie innym otoczeniu niż byś chcial, które Cię nie akceptuje. Obwiniasz za to
Cieszysz się z pracy, bo można oglądać filmy- to nie jest świetna praca


@CyrekLax: Akurat w dni świąteczne ilość pracy znacznie spada i mogę sobie pozwolić na nadrobienie zaległości filmowych. Nie znaczy to akurat, że tak jest zawsze.

Perspektywy na przyszłość pewnie nie są w ogóle sprecyzowane, bo jak już wiemy, pracy nie lubisz, a śladów pasji żadnych się nie doszukałem.


@CyrekLax: Perspektywy na dalszy awans w obecnej firmie są,