Wpis z mikrobloga

Polska


@looklikelance: @KZ_89: @badzio343: taa GÓWNO a nie Polska byście wybrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)- chociaż @badzio343 nawet wiarygodny xD ale jeśli serio ktoś z całego wachlarza państw chciałby jednak dalej się rodzić w Polsce, to jest to najbardziej przykra rzecz, jaką ostatnio usłyszałem.

I nie dupić mi tutaj o patriotyźmie, to jest eksperyment myślowy, w którym wybieramy sobie Ojczyznę,
@ketorw: Szczerze? #!$%@? mam w to, czy ktoś podważa to, czy bym wybrał Polskę, czy nie. Nie jest tutaj najlepiej, ale wierzę, że kiedyś może być lepiej, może za bardzo zawierzyłem niektórym osobom. Jeśli jakaś siła wyższa by mi sprezentowała, czy beze mnie ten kraj padnie, wybrałbym go bez wahania, nieważne, czy w pozostałych pławiłbym się w luksusach. Wybór pozostałych byłby uzależniony od tego, czy jakbym i tak tą Polskę wybrał,
Nie jest tutaj najlepiej, ale wierzę, że kiedyś może być lepiej


@badzio343: z tym argumentem to bierz pan Afganistan lub Syrię ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam teraz się zmienia jak w kalejdoskopie, Putin z Obamą regularnie niosą zmiany.

Ja zrozumiałbym jakiegoś ambitnego polityka, działacza, który w rzeczywisty sposób stara się wpłynąć na zmiany kraju, ale szary, nic nie znaczący obywatel pisząc takie rzeczy to tak jakbyś leżał
@ketorw: Zamiast się tak rozpisywać o tym całym bagnie i mnie uświadamiać, bo nie znasz mnie, jak i ja Ciebie, wiem, co się dzieje mając takie zdanie, wystarczy mi tylko kilka słów na

bierz pan Afganistan lub Syrię

A konkretnie: Nienawidzę Arabusów. Poza tym, nie moja mentalność, historia, która jest mało barwna. Nie mam zamiaru pakować się w kraj, którego bym nie zniósł przez kulturę (czy może jej brak? Nazwij to
@ketorw: I wiesz co? Nie odezwałbym się w sumie więcej, gdybyś nie zaczął po mnie jeździć. Zastanawiam się właśnie teraz dzięki Tobie, dlaczego nikt weźmie się za siebie odpowiedzialności tylko wygodnie założy, że wybrałoby się inny kraj, zamiast #!$%@? wziąć się w garść i wreszcie powiedzieć "dość" temu, co sam opisujesz. Chcesz mieć lepiej? Za Ciebie tego nikt nie zrobi, zwłaszcza, że większość polityków zasłania się tym, że chce lepiej, a