Wpis z mikrobloga

@Ahceis: na papierze Herrera grał na 10. Wygladaloby tak samo #!$%@? #filosophy. Zero podjecia ryzyka, zero kreowanych sytuacji, zero prob 1vs1 (procz Martiala), zero rozrywki (gdzie LVG odpowiedzial na zarzuty ze gramy entartaining football ( ͡° ʖ̯ ͡°))
#!$%@? czy Southampton ma lepszych graczy od nas? Leicester? Nawet Everton sie łatwiej ogląda... co do Giggsa, moze kiedys, po LvG ktos z doswiadczeniem kto w koncu tchnie jakiegos ducha w ta druzyne, a nie go zabije
@MacMikus: wolałbym Pepa, albo Ancelottiego. Giggs niech najpierw zbierze gdzieś doświadczenie w prowadzeniu zespołu, żeby nie było przypału. Ole też kiedyś był dla mnie dobrym typem do zastąpienia SAFa, a w Cardiff był tragiczny... I to nawet nie przez Tana. Do tego przez jego ekscesy z bratem i jego żoną stracił trochę w moich oczach...
@Queiroz: Filozofia polega na utrzymaniu piłki jak najdłużej, LvG takim systemem gra chyba od lat, gdyby Rooney był w formie/gdyby Holender posadził go w końcu na ławce inaczej by to wyglądało. Przypominam, że w meczu z Evertonem to ładnie działało.

@Kamill: Rooney jest wielkim problemem, ale jego brak nie rozwiaze wszystkich problemow. Nie wiem czy takim samym, ja troche inaczej kojarze gre Holandii z mistrzostw, a nasze "wyczyny". Pep tez gra possesion football, tylko troche inaczej to wyglada...
@Queiroz: zależy też czy Pep nie będzie chciał sobie znowu zrobić przerwy przez rok. Kontrakt kończy mu się chyba w tym sezonie, a LvG za rok? Chociaż z drugiej strony wątpię, żeby w przyszłości znowu dostał szansę prowadzenia United, a on chyba chce pracować w Premier League?
@MacMikus: albo on jest już po prostu zajechany i nic nie wymyśli. Gość gra na profesjonalnym poziomie chyba od kiedy miał 17 lat, może tak jak Owen jest już po drugiej stronie rzeki? Pomysł w ustawianiu go w pomocy mnie nie przekonuje, imo dałbym mu odpocząć kilka spotkań, licząc, że a) się trochę zregeneruje b) sportowa złość da o sobie znać i będzie chciał pokazać Holendrowi na co go stać.
@Kamill: credit where it's due, ale oczekuje czegos wiecej od trenera tej klasy, od zawodnikow tego pokroju i patrzac przez pryzmat wydanych milionow. TOP4 moze sie Liverpool zadowalac. Chcialbym sie mylic
@Queiroz: w tabeli jesteśmy przecież na dobrym miejscu, liczę na dobry występ w LM(ćwierćfinał?) i mam cichą nadzieję na zdobycie FA Cup(szkoda Pucharu Ligi :/). Ten klub jest wciąż w przebudowie, transformacji po Fergusonie. Moim zdaniem to jeszcze trochę potrwa. IMO przyszły sezon to ten w którym na serio powinniśmy się liczyć w walce o tytuł i LM. I to może być plan van Gaala, ostatni sezon w United, zdobywa mistrzostwo,
@Kamill: tez niedawno bylem takim optymista, chce zebys mial racje... Po prostu nostalgia mnie lapie jak sobie przypomne, gdy z wypiekami czekalem na mecze, ktore po prostu sprawialy frajde, nastrajaly na caly dobry weekend. Teraz wiem jakiej gry sie spodziewać, nie wiem tylko ile pkt.