Wpis z mikrobloga

Kobieta musi być elokwentna, interesująca, zdolna to ciekawej dyskusji. Oczywiście wszystko w swoich granicach - nigdy bym się nie związał z kobietą bardziej inteligentną niż ja lub dużo mądrzejszą - takie na wstępie nie mają żadnych szans. #rozowypasek nie może usiłować podejmować jakichkolwiek decyzji w związku, od tego jest facet, mężczyzna ma 'nosić spodnie' i kontrolować sytuacje. Nie szanuję też kobiet, które zarabiają więcej ode mnie - to chłop ma zarabiać. Tzn. nie może też zarabiać za mało, absolutne minimum to ta średnia krajowa. Ja zarabiam 2,5k netto, co czyni ten warunek nieco trudniejszym do spełnienia, ale dobrze - na wstępie odpadną Karyny tępe jak paczka gwoździ.

Kobieta, która nie potrafi ugotować smacznych, wyszukanych i różnorodnych potraw odpada w przedbiegach. Nie mam na myśli oczywiście jakichś bigosów czy schabowych, tylko smaczne, ciekawe wycieczki kulinarne - w końcu gotowanie ma we krwi.

Mieszkanie ma błyszczeć o każdej porze dnia i nocy, nie w sensie poodkurzane podłogi i przetarte kurze - jak ja o 3 w nocy przejadę palcem po czymkolwiek, palec ma być czystszy niż był. W końcu rolą każdej szanującej się kobiety jest dbanie o porządek w domu, tak samo jak smaczne posiłki.

Nie zwróciłbym nawet uwagi na kobietę poniżej 8/10 w skali stooleya. Kobieta ma być ładna, zadbana i pachnąca. Nie puszczać bąków, nie bekać itp. bo to typowe dla facetów przecież. Lochy, walenie i maciory won w #!$%@?.

Jak wiadomo, kobiety nie srają - przynajmniej ja żyję w takim przekonaniu i tak ma pozostać - ewentualnie szersze potrzeby fizjologiczne ma załatwiać podczas mojej absencji, pamiętając oczywiście o całkowitej likwidacji jakichkolwiek zapachów innych niż wiosenne kwiatki.

Ostatnia sprawa, najbardziej oczywista - seks. Kochamy się jak ja mam ochotę, ile mam ochotę i w jaki sposób mam ochotę. Mężczyzna ma być zdecydowany i stanowczy, więc spodziewaj się okazjonalnych face-fucków czy np. podduszania. Robisz laskę - połykasz. I nie w sensie, że ja Ci to muszę zasugerować, bo sama wpadasz na to, że starannie łykając nasienie za jednym razem sprawiasz mi przyjemność oraz dbasz o zachowanie czystości naokoło nas.

Oczywistych oczywistości jak moje cykliczne wypady z kumplami czy powroty do domu pod wpływem ciężkich alkoholi nie wymieniam. Idealna kobieta jest wyrozumiała i opiekuńcza. Liczy się też z tym, że od czasu do czasu może wyłapać sierpa w czerep, gdy np. zacznie #!$%@?ć od rzeczy albo odwalać inby.

#popularnaopinia #takaprawda #niebieskiepaski #zwiazki #pdk
  • 9
@rybak17: tak - negatywnie oceniłeś jakość małżeństwa mojej zmarłej tragicznie matki na podstawie tego, co napisałem. Więc wnioskuję, że w Twoim mniemaniu czymś złym jest mieć sprecyzowane wymagania w temacie związków.