Wpis z mikrobloga

Zamierzam kupić w ramach promocji 2 za 1 w Helion Szkołę Programowania Praty oraz Thinking in C++ Tom 2, tylko wpierw chciałbym się dowiedzieć, czy opłaca się w ogóle taki zakup, mając 2 tomy Symfonii C++? Mam na myśli, czy materiał w wymienionych pozycjach nie pokrywa się w zbyt znaczących ilościach i zwyczajnie płacę kilka razy za to samo?

#programowanie czy #nieprogramowanie o to jest pytanie #komputery #helion
  • 31
  • Odpowiedz
@Morlacke: No ale szczegóły - jakie błędy merytoryczne? Dodatkowo, każdy średnio rozgarnięty zauważy, iz raczej nie jest to strona gimnazjalisty, bo w przeciwieństwie do anonimów się przedstawia. Natomiast anonimy, które co jakiś czas zakładają nowe konta na wykopie i plują na wszystko potrafią tylko twierdzić, że wszyscy mający inne zdanie niż oni to idioci.
  • Odpowiedz
@Kaczus2B: Jezeli nie widzisz bledow to poczytaj jakies dobre ksiazki o C++ i trzymaj sie od takich pseudo technicznych stron z daleka. To jest w sumie rada dla kazdego poczatkujacego.

Nie mam zamiaru wyreczac ciebie w szukaniu bledow, najlepiej czlowiek uczy sie sam.
  • Odpowiedz
@Morlacke: Czyli takie pierdzielenie dzieciaka. Nie potrafisz podać, więc każesz poczytać książki. Ja się nauczyłem, by zdanie osoby, co co chwilę zakłada nowe konto (co się stało ze starym), a jedyne co potrafinapisać, to "czytaj książki po angielsku" (co samo w sobie nie jest złe, ale jeśli na tym zaczyna się i kończy merytoryka...) To ja bym uważał na takich "specjalistów".
  • Odpowiedz
@Morlacke: Lubię wiedzieć, czy ktoś ma coś merytorycznego do powiedzenia, a tylko chce zachowac anonimowość, czy tylko pisze cos od rzeczy. Jesli byłoby to cos z pierwszego, podałby przykłady z uzasadnieniem, a tak to rzeczywiście tylko anonimowy pieniacz. Proste.
  • Odpowiedz