Wpis z mikrobloga

111 635 - 104 = 111 531

Nie wierz Google Maps (a w szczególności, gdy jedziesz kolarką)

Jesienne kręcenie na trasie do Leżajska - Brzóza Królewska - Sokołów Małopolski - Medynia Głogowska - Rakszawa - Wola Dalsza i dom.

Na odcinku Leżajsk - Sokołów Małopolski znaczne zagęszczenie ciężarówek, zwłaszcza "wanienek" transportujących materiał z/na budowę drogi S19. Od Sokołowa odbiłem na Trzeboś i ustawiłem na Google Maps najkrótszą możliwą trasę powrotną do domu. Nawigacja zasugerowała skręt w lewo, w wąski ale równy asfalt. Po ok 5 km asfalt się skończył a trafiłem na...kopalnię piasku. Zaczęła się ubita i miejscami kamienista ścieżka. Klnąc na czym świat stoi trzeba było zwolnić do kilkunastu (a momentami kilku) km/h i przebijać się drogą dojazdową do kopalni przez las. Fakt faktem, nie było całkowicie tragicznie, ba, nawet bym nie narzekał jadąc na góralu ale...ta sama trasa na kolarce mając nabite 8 atmosfer w opony nie należała do przyjemności.
Tyle dobrze, że mogłem podziwiać wszelkie odcienie jesieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to wyglądało możecie zobaczyć w fotkach.
Przy dojeździe do domu zaatakowały mnie przycmentarne korki (akurat to z prawej, to z lewej szło jakoś sprawnie ominąć) oraz...smog. Rzecz niespotykana w moim rejonie ale połączenie nagłego palenia czym popadnie w piecach, spalania liści i gałęzi po rowach oraz zupełnego braku wiatru przyczyniła się do duszącej zawiesiny pełzającej po terenie.

Średnia: 26,56 km/h (dzięki nawigacjo! <3)

#rowerowyrownik #100km
Pobierz Kafarek555 - 111 635 - 104 = 111 531 

Nie wierz Google Maps (a w szczególności, gd...
źródło: comment_MZRPBQlCQLy8WkjY8cDVK27O9kbPxV7x.jpg
  • 1