Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że jak mijacie #rozowypasek na drodze, a ona ma wyłączone światła i jej migacie, to nic się nie dzieje? Mur beton, zero reakcji, tak, jakby jechała naćpana.

Albo jedzie lewym pasem na autostradzie i nie widzi nic, co się za nią dzieje?
Jedzie 80, chcesz wyprzedzić, a ona nic - nawet nie drgnie. Hur dur mój jest lewy pas.
Ale mnie to #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow
sajmek - Też tak macie, że jak mijacie #rozowypasek na drodze, a ona ma wyłączone świ...

źródło: comment_xHRuCnQk7Lq2uL1j0yG9od11aijBWNG1.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@sajmek: one chyba nie reagują na jakiekolwiek czynniki na drodze, które nie występują góra kilka metrów przed ich maską, na ich pasie. Choćby coś było 10 centymetrów poza linią rozdzielającą pasy, już nie dotrze do mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: No właśnie mnie to przeraża. Moja żona np. jeździ nieźle, co zawsze mi imponowało, ale niestety większość, mimo tego, że uchodzi za bardzo uważną na drodze, nie wykorzystuje swojej wspaniałej "podzielności uwagi". Jakoś na drodze śię to nie sprawdza.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sajmek: kilka razy zdarzyło mi się że w odpowiedzi na mrugnięcie kobieta... zatrąbiła. Nie wiem czemu, może uznała że jestem jakimś jej znajomym, zaczepiam ją, czy może to taki odpowiednik 'dzień dobry' na ulicy.
  • Odpowiedz
@sajmek: albo jak jadą i tak mocno się wyciągają do przodu i góry jakby chciały zobaczyć czy nie najadą kołami na liścia na drodze czy jaki #!$%@?

kiedyś migałem kolesiowi to w odpowiedzi dostałem środowy palec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sajmek:
Dziś rano - jadę spokojnie lewym pasem, różnica prędkości z samochodem na prawym pasie pewnie ponad 30 km/h, kilka metrów do minięcia a tu ze stoickim spokojem zjeżdża sobie w kierunku mojego zderzaka. Nie wiem jakim cudem ale spodziewałem się tego i zdążyłem w tym czasie delikatnie przyhamować i śmignąć na prawy. Nie mam odruchu trąbienia, żeby nie tracić czasu w takich sytuacjach. Krótkie spojrzenie w szybę podczas mijania
  • Odpowiedz
@PerkoS: to sa codzienne sytuacje i niestety nie tylko z udziałem kobiet

I wlasnie tez nie mam odruchu trąbienia i strasznie mnie to czasem boli
  • Odpowiedz
@sajmek: albo #!$%@? 180 lewym pasem, i nagle chamowanie do 110 bo UWAGA ONA WYPRZEDZA, CALY SWIAT STOP BO JA WYPRZEDZAM, jak mnie to #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@sajmek: o, a najgorzej jak za Tobą jedzie gość bez świateł, albo na dlugich. Tutaj niezależnie od płci. Jak kurde takiemu pokazać? Czasem mrugam przeciwmgielnym, ale raczej nie działa. Macie jakieś sposoby?
  • Odpowiedz
@sajmek: Wg. mnie to takich "gestów" (typu mrugnięcie na wyłączone światła, czy chociażby pokazanie tego ręką) powinni uczyć na kursie na prawo jazdy (chyba że uczą, u mnie tego nie było :( ). Zauważyłem, że żadna kobieta której tak pokazałem, nie wiedziała o co chodzi, a i wśród facetów mniej więcej połowa też nie ogarnia o co chodzi.
  • Odpowiedz
@rafxx: jest spora roznica pomiedzy przepychaniem sie na chama a jazda z duza predkoscia wolnym lewym pasem, chodzi mi o to ze jak sobie lece to babki potrafia zajezdzac ci droge nie patrzac czy cos jedzie tym pasem
  • Odpowiedz
@koniu23: @PerkoS: Jesteście z tych ludzi co dostają #!$%@? bo ktoś nie jedzie 180 lewym pasem tylko na przykład wyprzedza z prędkością 120-130 i siedzicie mu na ogonie by jak najszybciej Wam zjechał? Wiecie co z takimi idiotami robię? Wciskam delikatnie hamulec by lampka się zapaliła. Ten Wasz zawał gdy jesteście 2-3 metry od samochodu przy prędkości 130km/h jest nie do opisania ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz