Wpis z mikrobloga

@troodon: To uczucie, gdy ktoś jako przykład podaje WP 7 i 8, gdy aktualnie większość siedzi na 8.1, a inni z kolei na WP 10 (beta) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do JakDojade to przyznam rację, czasami potrafi wywalić, ale to dlatego, że wyszła aktualizacja. Ot, taki błąd po stronie autora aplikacji. Gdy apka ma update to nie odpalimy starszej wersji. Co do nagrywania rozmów to jest
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: Miałem poczekać na oficjalnego w10, ale ostatecznie tak mnie denerował brakiem apek, nie działającą przeglądarką, dziwnymi rozwiązaniami jeśli chodzi o player i słuchawki, ustawieniami głośności, niesynchronizującą się poczta i kalendarzem.. że sprzedałem lumie i wziałem androida. Na początku WP wydawał się spoko, działa, teoretycznie ma to czego potrzebuje, a później wyszło szydło z worka. O 8.1 nawet nie wspominam bo to już kompletna porażka
  • Odpowiedz
@remek4x4: Mam przy sobie właśnie najnowszego ajfona 6s, Galaxy S6 Edge i Lumie 930. Lumia jest z nich oczywiście najstarsza, to jeszcze produkt bez znaczka Microsoftu, ale kurde, to obecnie chyba najwydajniejszy Windows Phone, więc nie da się znaleźć lepszego do porównania. No i podsumowując całe wrażenie o niej w trzech słowach powiem jedn: system trąci myszką. Naprawdę, jest to tak beznadziejny, mało rozbudowany OS, że to się w głowie nie
iDaft - @remek4x4: Mam przy sobie właśnie najnowszego ajfona 6s, Galaxy S6 Edge i Lum...

źródło: comment_grwtnY4k1cEUUdIO4dxqf0H6sHXQGQbE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: Jest mowa o Lumii 640, która kosztuje 500zł a nie o flagowych produktach. W tych okolicach cenowych Lumia jest wygodniejszym telefonem, jeśli korzysta się jako z telefonu + nieco zdjęcia / net. Jeśli ma się potrzebę używania wielu aplikacji to Android. Flagówki pewnie nie zaczynają się zacinac po pół roku, więc tam mają przewagę nad Lumią.
  • Odpowiedz
Sony M4


@remek4x4: bierz M4, ja mam 640 i jak bym miał wybór to wziąlbym m4:)
Lumie są fajne na swój sposób, brak gier, jak korzystasz z facebooka to tylko android heh
  • Odpowiedz
Moim zdaniem najlepszą zaletą są aplikacje w Windows Phone. Kupujesz Lumię z 32GB pamięci, instalujesz aplikacje wszystkie ze sklepu i zostaje 31GB ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@fervi:
bóldupiący linuksiarz - check
skąd wiedziałem że cię tu znajde.
  • Odpowiedz
@lerner: Przypuszczam - kolega wezwał też tag Android, na którym też siedzę i się udzielam. Ale to takie przypuszczenie

Szczególnie, że Android to też Linux
  • Odpowiedz
@fervi: co xD bait jak zawsze słaby...
@remek4x4: teraz jestem na windows 10 więc mogę Ci opowiedzieć coś o nim. Ostatni build w10 mobile jest świetny, prędkością już prawie dorównuje 8.1. Fajnie wygląda, aplikacje uniwersalne już się pojawiają i jest ich coraz więcej, w dobrą stronę wszystko idzie. Takich zwykłych aplikacji i gier jest już masa więc ten "brak aplikacji" to taki "argument" użytkowników androida, którzy próbują się dowartościowywać. Nie
  • Odpowiedz
@remek4x4: mam tą lumię i nie chciałabym androida. Jest wygodna bo sama idea windows phona zakłada personalizację telefonu. System jest przejrzysty, na ekranie głównym masz to z czego korzystasz i czego potrzebujesz, dodatkowo tel. ma widoczną godzinę po wyłaczeniu ekranu głównego ktora znika jesli zamkniesz go w obudowie lub wsadzisz do kieszeni. Dodatkowo cała seria "lumiowych" bajerów typu: l. beamer, camera, kinograf, moments, selfie... są też here maps (bardzo przydatne).
  • Odpowiedz
Co jest fajnego w Windows Phone? W czym jest lepszy, a w czym gorszy od Androida?

@remek4x4: bierz poprawkę na to, że ludzie często porównują telefon z androidem za 200-300zł z telefonem z WP za 800-1200zł (ceny trochę z czapy podaję, ale chodzi o to, że różne półki cenowo-jakościowe).
  • Odpowiedz
bierz poprawkę na to, że ludzie często porównują telefon z androidem za 200-300zł


@simperium: co
jaki telefon z androidem kosztuje 200zł? nie ma takich nowych telefonów.
2. większość ludzi ma telefony ze średnioniskiej półki czyli modele 500 i 600. ktore kosztuja max 600zl.
  • Odpowiedz