Wpis z mikrobloga

@remek4x4: Piszę z perspektywy posiadacza l520 od ponad dwóch lat. Ja wiem, że już to to stare i w ogóle, ale tak mnie ten telefon denerwuje ostatnimi czasy, że to w głowie się nie mieści (#!$%@?ć leszczy, z frajerami się nie pieścić). Multitasking nie istnieje w tym modelu. Ale dość o 520. Aplikacji brakuje, tego nie da się ukryć. Cały czas jest to samo w sklepie.
Miałem nadzieję, że M$ coś
Kamil10445 - @remek4x4: Piszę z perspektywy posiadacza l520 od ponad dwóch lat. Ja wi...

źródło: comment_aqWuvF6EYQ4YJbP7vZllcYI2r1fqO72B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@remek4x4:
Mam Lumie 640XL i generalnie WP to fajny system tylko szkoda, że taki upośledzony. Jedną z najbardziej abstrakcyjnych wad jest to, że w aplikacjach nie obraca się ekran i tak np w messengerze czy duolingo trzeba pisać w pionie, a w 5,7-calowym telefonie nie jest to zbytnio wygodne- trzeba pisać trzymając telefon jedną i drugą ręką dotykając bez oparcia, co jest kompletnie niewygodne.
Poza tym jest mało aplikacji, a w
  • Odpowiedz
Niezawodny, stabilny, wygodny, prosty i intuicyjny w obsłudze, nie zamula po czasie.


@blinkin: Nie zgodzę się, musiałem przywrócić ustawienia fabryczne w jednej wczoraj, połowa rzeczy nie działała już jak E-mail smsy i inne.
  • Odpowiedz