Wpis z mikrobloga

Zalety: Taniej (system operacyjny potrzebuje mniej zasobów), działa szybko i płynnie, nie zamula po czasie.
Wady: Mniej dostępnych aplikacji (#nosoft).

Obecnie NIE ma jakichś to tam specjalnych synchronizacji, oprócz tego, że wszystkie dokumenty, zdjęcia, filmiki synchronizują się z serwisem chmurowym OneDrive przez Wi-Fi. Zawsze są dostępne w chmurze. Ale i na Androidzie może być jakiś DropBox, albo coś tam.

Jam mam Lumię 535 i nie żałuję, ale jednak radzę zastanowić się.
@remek4x4: z synchronizacji z komputerem, to oprocz continuum, bedzie mozliwosci wbudowanego odpowiadania na smsy, z komputera z windows 10. Dodatkowo aplikacje kupione w sklepie, dzialaja na tabletach, pcetach i telefonach.
@fervi: Co do Symbiana to bym nie powiedział, że był prymitywny... Bardziej mniej rozwijany...
@psik64: Idź gdzie indziej #!$%@?ć

@remek4x4: Sam system jest ok, nie wiesza się, działa przy 50k+ sms w skrzynce ( nawet L520 dała radę ), czyli nie zaistnieje ryzyko zawału serca gdy przyjdzie odebrać połączenie a aNDRUT stwierdzi, że musi pomyśleć czy odebrać czy nie...
Obecna testowa wersja #wp10beta działa przyzwoicie i aktualizacje są coraz
@mty89: Już, tylko zawołam twoja matke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kaskaderMike: Tak, zanim sprzedałem lumie to testowałem i.. otwarcie więcej niż 4 kart kończyło się zamknięciem przeglądarki, niektóre dłuższe strony nawet nie dały się doscrollować do końca, bo przeglądarka się zamykała, obrazki ładowały się długo itd
najnowszego builda?


@psik64: Dlatego napisałem z z ostatniego builda. Nie zapominaj, że to wciąż wersje testowe a z aktualnego builda można już w pełni korzystać - a to nie ostatnie słowo MSu bo oficjalna premiera dopiero za miesiąc :)
@sevqk: jak mialem 820, to dostalem az dwie aktualizacje, ktore z uzytecznych rzeczy wprowadzily cale nic. Microsoft bardzo nienawidzil WP8, nie wiem jak jest teraz, ale zycze wam z calego serca zeby juz im sie odwidzialo ujebywanie tej platformy. WP8 mial ladne GUI, i to byla jego jedyna zaleta - mial tak kosmiczne braki w podstawowych funkcjonalnosciach, ze u mnie w kieszeni Lumia wiecej nie zagosci.