Wpis z mikrobloga

Hej mirki, jaka informacja o dziewczynie najszybciej was do niej zniechęci? Głosowanie w komentarzach.
P.S. Możecie dorzucać swoje, ale głównie interesują mnie rzeczy z mojej listy.
#rozowepaski #pytanie
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest feministką


@janeeyrie: Jakby była 100% feministką (i nie aborcjonistką lub genderystką) a nie sytuacyjną to nie miałbym nic przeciwko, niestety większość feministek to feministki sytuacyjne
  • Odpowiedz
Ogólnie moim zdaniem dziewczyna bez żadnego zarostu w tym miejscu wygląda jak 10-latka i kojarzy mi się to z pedofilią i nic na to nie poradzę.

@janeeyrie: Dziwne masz skojarzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dodatku włoski w tej okolicy uwielbiają wrastać, więc po paru dniach wygląda to tak nieestetycznie, że doprawdy nie wiem jak można woleć to od przystrzyżonej fryzurki (pomijam fakt, że jak odrastają to jest koszmarnie nieprzyjemne).

@janeeyrie: Aż dziwne, że taka podpowiedź pada w tym temacie od faceta, ale jeżeli masz szybko i "mocno" odrastające owłosienie po goleniu, to polecam coś takiego
  • Odpowiedz
Jest feministką


@janeeyrie: jeżeli chodzi o feministki nie chodzi o to, że kobieta ma być potulną kurą domową, niech walczy o swoje prawa, tylko niech nie będzie terrorystką i niech nie szuka problemów na siłę, bo obecne feministki kojarzą mi się raczej z:
- akcjami typu piss for equality
- kobietami żądającymi specjalnych przywilejów pod płaszczykiem równości (parytety na fajnych stanowiskach itp)
- kobietami twierdzącymi, że mówienie "prokurator" i "pani prokurator" itp
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia po co takie ankiety, skoro wszystkie dziewczyny piszą jacy to faceci na wypoku są c-----i. Ale za to odkryliśmy że wypok nie lubi palących grubych feministko - weganek z gunwiakami, które się nie golą, więc nie jest to wpis tak całkiem na przemiał, ta tajemna wiedza jest wszak niemal niemożliwa do znalezienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Właśnie przeciwnie, szukam rad jak się gościa pozbyć. ;) Nie mówiąc mu wprost, że mi się nie podoba itp.

Tak wiem, trochę #logikarozowychpaskow, ale chyba lepiej powiedzieć gościowi, że jestem feministką, niż "z brzydalami się nie umawiam". N'est-ce pas?


@janeeyrie: To kiepsko to robisz, ściśnij zwieracze i mu powiedz, że nie ma u Ciebie szans bo nie pasujecie do siebie i nie ma sobie co robić nadziei. Tyle, przez moment poczujesz się niekomfortowo i może trochę jak wredna suka(chociaż nie powinnaś) ale gościu otrzyma taki sygnał, że będzie wiedział gdzie jego miejsce. Z kulturą wszystko można rozegrać chyba, że rzeczywiście chcesz powiedzieć "masz mordę jak wiadro gwoździ" to jesteś słaba w dyplomacji. Jak powiesz normalnie to jakie profity?
- On nie truje Ci d--y
- On
  • Odpowiedz
@Xatoos: Chyba nie o to chodzi. Nie zawsze odczuwa się przegraną jeden czy dwa dni. Ponadto jest to bierne załatwianie sprawy. Mówienie o odrzuceniu jest natomiast aktywne. Po odrzuceniu d--a zapiecze i nie wiadomo jakiej reakcji możemy się spodziewać (złośliwości etc). Najlepiej chyba generować sytuacje, w których ludzie sami z siebie się wreszcie odczepią i dadzą ci święty spokój. Niezależnie babki czy faceci. Kolejna sprawa, że w twoim przypadku to
  • Odpowiedz