Wpis z mikrobloga

Serio niegolenie bobra was odstrasza stulejki?


@Kansas: Jestem na tyle długo na wykopie, że mnie to specjalnie nie dziwi. Niemniej na żywo nie spotkałam się z takim podejściem (jeden facet rzeczywiście mi proponował golenie, ale bez nacisków)... Ogólnie moim zdaniem dziewczyna bez żadnego zarostu w tym miejscu wygląda jak 10-latka i kojarzy mi się to z pedofilią i nic na to nie poradzę. W dodatku włoski w tej okolicy uwielbiają
  • Odpowiedz
Spała z gościem, którego muzy słuchacie


@Sebeq92: @Life_will_kill_ya: No ja mam na koncie romanse z muzykami. ;) W sensie raczej z nimi nie sypiałam, ale zdarzyło mi się np., że facet lubi jakiś zespół, a ja np. całowałam się kiedyś z perkusistą. ;) Nie wiem nigdy czy się chwalić, czy może lepiej liczyć, że się nie wyda. ;)
  • Odpowiedz
Ja bym na pewno nie chciała się związać z gościem, który choć raz korzystał z usług prostytutki. Od razu skreślony.


@Murzinio: Po pierwsze, jest frajerem, bo w dzisiejszych czasach wystarczy wejść na głupiego tindera, fora, czat, cokolwiek, i masz praktycznie to samo za darmo. Nie popieram aż tak luźnego seksu, ale to przynajmniej układ 1-1, kobieta wie na co się zgadza, facet wie na co się zgadza, oboje mają z
  • Odpowiedz
jeśli szukasz tutaj rad jak się nie zachowywać bądź jak zbajerować faceta


@Adolf91: Właśnie przeciwnie, szukam rad jak się gościa pozbyć. ;) Nie mówiąc mu wprost, że mi się nie podoba itp.
Tak wiem, trochę #logikarozowychpaskow, ale chyba lepiej powiedzieć gościowi, że jestem feministką, niż "z brzydalami się nie umawiam". N'est-ce pas?
  • Odpowiedz
Po pierwsze, jest frajerem, bo w dzisiejszych czasach wystarczy wejść na głupiego tindera, fora, czat, cokolwiek, i masz praktycznie to samo za darmo. Nie popieram aż tak luźnego seksu, ale to przynajmniej układ 1-1, kobieta wie na co się zgadza, facet wie na co się zgadza, oboje mają z tego jakąś tam przyjemność.


@janeeyrie: Do tego trzeba być przystojnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Natomiast płacąc za seks sprowadza się kobietę do roli towaru (wiem, brzmi to dość egzaltowanie, ale tak właśnie jest).


@janeeyrie: Co za zaściankowe myślenie. Jeśli kobieta chce być prostytutką to ma do tego prawo i nie robi z siebie towaru. Co najwyżej usługodawcę. Ciekawe kiedy wyjdziemy z tego mentalnego ciemnogrodu.
  • Odpowiedz