Wpis z mikrobloga

@androll33: :O Bez przesady, poczekaj na hl3, ile można to przechodzić... chociaż z drugiej strony... nie wiem czy grałem kiedyś w coś z równie fajnym klimatem jak hl1... A może tylko tak pamiętam, a było normalnie...
  • Odpowiedz
@Falcon: Za każdym razem bawię się świetnie, dla mnie absolutne 10/10, i na pewno w tym roku do tej serii wrócę. Jakbym miał na hl3 czekać, to bym już wcale nie zagrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Falcon: bo grałeś przed snem. Przed snem pewnie też myślałeś o tej grze, przez co w nocy się ci ta gra śniła, choć może tego nie pamiętasz, lub nie wiedzialeś :)

Tak samo ja znam mapę gta vc, gta sa na pamięć.
  • Odpowiedz
@androll33: No nie wiem, mam wrażenie że trochę się przycina, ale jednak strzela, pamiętam, że ciężko było się zasłaniać beczką przed pistoletami przeciwników, a co dopiero słoikiem.
  • Odpowiedz
@androll33: pamietam hl dm i ta mapa ze schronem i atomówka :D na lanie totalny rozpieprz i unikniecie wybuchu nie będąc w środku. az juz wiem co sobie zainstaluje
  • Odpowiedz
@Papilon: pamiętam to jak wszyscy jarali sie jakims gównianym doomem III ktory kazał się klapą a wyszedł no name Far Cry 3 i zaorał dooma poł metra w głąb. Zaraz potem wyszedł HL 2 i zalał dół po oraniu wapnem
  • Odpowiedz