Wpis z mikrobloga

@advert: Kolega ma je już 3ci sezon, jedynie kolor mu wyblakł trochę, nie dbał o nie zupełnie, ale nic się nie dzieje, nie przemakają i są wygodne. Kupił gdzieś na promocji za ~300zł.
  • Odpowiedz
@liqui6: Timberlandy to nie CATy, timbsy są droższe i pewnie lepiej wykonane, ale nie uśmiecha mi się wydawać 600 zł
@xx_0234f: no te właśnie tyle kosztują. 3 lata to już bardzo zadowalająco
  • Odpowiedz
@advert: mam CATy, ale takie tenisówki. fajna twarda podeszwa, ale d--y nie urywajo. póki co pół roku, zobaczymy kiedy się rozlecą. z zimowych kupiłem FILA i drugi rok dajo radę. zastępują moje 10-letnie adidasy, w których zrobiłem tysiące kilometrów w śniegu, deszczu i błocie, wymieniałem 5x sznurówki, a but cały. były jednak tak styrane, że nie sżło ich doczyścić i żona wywaliła gdy nie patrzyłem :(
  • Odpowiedz
@zolwixx: tenisówki CATa mi się rozkleiły po paru tygodniach, więc tych bym raczej nie kupił. ale trapery i traperopodobne są polecane ogólnie, więc może dam im jeszcze szansę.
  • Odpowiedz
@advert: czytałem dużo negatywnych opinii o tenisówkach CATa, ale dopiero po zakupie swoich. póki co dają radę, jeden but trochę gniótł w jednym miejscu, po 2 tygodniach ułożył się chyba i but mi podszedł jak mało który. lepsze z tenisówek były tylko klimatyzowane Adidasy, ale najmniejsza wilgoć (mokra trawa) = noga mokra. ale to nie temat o tenisówkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poprzednie ADIDASa (sprzed 10
  • Odpowiedz
@advert: kupiłem z 4 lata tamu swoje i tak jak Ty myślałem ze będą to buty zimowe niestety nogi trochę marzną.
Buty nie przemakają jeśli je wcześniej zaimpregnujesz. Mi przemiękły na wylot dwa lata temu na Rajdowych Mistrzostwach Polski (a kto tam był to wie że gumowce były najlepszym obuwiem na tamta pogodę) w miejskim błotku nie powinny przemiękać oczywiście po zaimpregnowaniu bo inaczej nubuk chłonie wilgoć dość łatwo.
Po
lordsiu - @advert: kupiłem z 4 lata tamu swoje i tak jak Ty myślałem ze będą to buty ...

źródło: comment_xct558VTyB14jKgCw8RR0QbdtUplGoVO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz