Wpis z mikrobloga

@magicznakraina: Taaa, zaskakująca jest jeszcze hipokryzja takich osób. Bo ty nie możesz mieć aborcji, ale kiedy taka osoba chce ją zrobić to przecież to "wyjątkowa sytuacja" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chazan też skrobał kiedyś i nieźle na tym zarobił, a teraz wielki obrońca życia.
  • Odpowiedz
Zaczyna się. ustawę aborcyjną: "Zaostrzyć i wprowadzić ochronę życia dzieci chorych oraz poczętych w wyniku gwałtu"

"Nie ma męża ani dzieci"


@normanos: Ma rozum to wystarcza.
  • Odpowiedz
@normanos: Patologia. Najbardziej szkoda biedniejszych kobiet, bo zamożniejsza część załatwi to za granicą. Za 4 lata mam nadzieję, że rząd zlikwiduje wszelkie światopoglądowe ustawy PiSu.
  • Odpowiedz
@artpop: Ewentualnie można liczyć na dobre serce kobiet z tej fundacji co załatwia tabletki, że obniżą cenę. Czytałam, że jakaś dziewczyna napisała do nich z prośbą, że nie ma tyle pieniędzy i obniżyły jej cenę o połowę (zamiast 150 zapłaciła 75 euro)
  • Odpowiedz
Wróć do tego XIX wieku lub zamknij się w klasztorze plox :/


@WujekRada: dlaczego mam się zamykać w klasztorze? Bo mam inny pogląd na jakiś temat? Przecież ja żadnej kobiety nie przywiązuję do kaloryfera na czas ciąży i nie każę na siłę rodzić niechcianego dziecka. Jak dla mnie to wszystkie mogą się skrobać równo jak popadnie.

Wyrażanie swoich opinii a narzucanie innym swojego zdania to dwie różne kwestie.
  • Odpowiedz
odwiązanie jajowodów na życzenie w Polsce jest nielegalne.


@meleele: tak jak i aborcja w wielu przypadkach, a jakoś nie przeszkadza to kobietom skrobać zdrowych dzieci. Jak to mówią "dla chcącego nic trudnego".
  • Odpowiedz
Odwróćmy sytuacje i u dziecka twojej bratowej zdiagnozowanoby np. bezmózgowie, a lekarz ZMUSIŁ ją do urodzenia.

Już nie tak kolorowo, co?


@Vontariel: żadna sytuacja, w której wchodzi w grę życie i zdrowie dziecka nie jest kolorowa.
  • Odpowiedz
to już o prawa gejów i lesbijek walczyć można, bo jest to na topie, trendy i w ogóle, ale o prawa dzieci nienarodzonych niezbyt?


@InsaneMaiden: Tak. Geje i lesbijki są osobami, w przeciwieństwie do płodu we wczesnej fazie rozwoju, który w rankingu świadomych istot plasuje się mniej więcej między kamieniem a kartoflem.

Inni Cię męczą hipotetycznymi gwałtami i chorobami (słusznie zresztą), ale ja uważam, że trzeba zrobić krok w tył
  • Odpowiedz