Wpis z mikrobloga

@11_11_2012: o cholera, nawet na to nie zwróciłem uwagi xD faktycznie powszechne, a błędne. Ale cóż, pewna posłanka pewnej wiodącej partii upiera się, że "wziąść" jest poprawnie, to kto wie, kto wie... Może będą zmieniać członków RJP? :D
Nie chciałbym być w skórze osoby, która zaprojektowała [...] waląc na froncie błąd ortograficzny.

O #!$%@?!


@11_11_2012: no dramat, jedna osoba w całej polsce zauważyła... podejrzewam że takich osób może być nawet kilka!
@11_11_2012: każdy przyzwyczaił się że prawie zawsze jest coś w stylu "lat 80-tych, 90-tych" więc nie ma sensu rozprawianie o tym. Skoro grafik to tak puścił, ktoś to klepnął i wydrukował na milionach puszek to znaczy że nikt tego nie zauważył bo nie ma czego zauważyć. Z resztą 80-tych wizualnie czyta się lepiej niż 80.

Jak czytałem ten wpis to myślałem że zrobił jakiś prawdziwy błąd typu "Legędarna"...
@11_11_2012: ale gdy kontekst jest oczywisty można tę kropkę pominąć. W końcu chyba nie ma co wymagać mowy wzorcowej od puszki z napojem, gry słowne i przeinaczenia są często używane, więc bym się nie spinał.