Wpis z mikrobloga

Wiem że wszystkie karmy dla psów kategorii Chappie czy Pedigree to bezwartościowe gówno i najlepiej karmić psa szynką parmeńską ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić więc szukam najmniejszego zła wśród tych z dolnej półki.

Znacie taką firmę i ten produkt? Skład ma dużo lepszy jak wspomniane Chapppie i na próbę kupiłem jeden worek.
http://allegro.pl/polecana-przez-hodowcow-karma-canun-dog-sport-20kg-i5368110267.html

#psy #szybkakarma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomy86: Może ogarnij temat diety BARF, początki bywają trudne, cenowo wychodzi jak karma ze średniej półki, a zwierzak będzie zadowolony.W temacie BARFa dla kota co nieco wiem, dla psa niezbyt ale zapewne da się to ogarnąć. Problem taki że jest z tym trochę roboty. Do tego jak masz gdzieś niedaleko Tesco to tam mają mrożone mięso do BARFa ze sklepu miesodlapsow.pl
  • Odpowiedz
  • 0
@tomy86: nie lepiej po prostu podroby ? sa tanie i maja duzo wartosci odzywczych, a po dopprawieniu sam mozesz oszamac ; p
  • Odpowiedz
@tomy86: pies nie waży dużo. Lepszych karm sypie się mniej niż tych tanich, co za tym idzie wystarczają na dłużej. Kupując np. Brit Care medium breed za worek 12kg płacisz ok. 130 zł. Dawka to 150 g mniej więcej dla Twojego psa co daje Ci karmę na ponad 2,5 miesiąca. Serio to wydatek nie do przeskoczenia? Śliczny psiak, karm go dobrze :(
  • Odpowiedz
@tomy86: Najwiecej sprzedanych ma chappie i pedigree, a sam trafnie okresliles ich jakosc :) Nic sie Twojemu psu raczej nie stanie jak przez miesiac bedzie jadl tamta karme, ale na dłuższą metę pomyśl nad Britem albo Boshem :)
  • Odpowiedz
@robertx: własnie dlatego szukałem czegos innego jak te karmy z reklam tv. Kierowałem sie tez składem a ten wydał sie całkiem ok (spora zawartosc mięsa, spora ilośc składników odżywczych, witaminy). Zobaczymy.
  • Odpowiedz
@tomy86: Mięso mięsu nie równe. Popatrz na taką firmę Royal Canin. Jeszcze parę lat temu niekwestionowany lider jakości (ceny z resztą też ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Teraz? Jak dobrze poszukasz to w markecie lepszą karmę znajdziesz, a cena i skład podany na opakowaniu - bez zmian. Więc co się zmieniło? A no januszebiznesu doszli do wniosku, ze skoro w skladzie jest napisane x%mięsa z kurczaka,
  • Odpowiedz
@tomy86: to jest karma dla psów o dużej aktywności. Ma bardzo dużą zawartość białka. Jeśli Twój pies jest zwykłym psem domowym to radzę poszukać innej karmy, nawet tej samej firmy tylko nie "sport" ani "active"
  • Odpowiedz