Wpis z mikrobloga

@20BAR: górne fronty na tipon czy może wystają ze dwa centymetry i to jest "zastępstwem uchwytów"? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@grejfrut: mogą być tak naprawdę gdzie tylko sobie zażyczysz. Tutaj po prostu klient chciał w tym miejscu (ale z doświadczenia wiem, że słupki z piekarnikiem i mikrofalą / kawiarenką są kończącymi meblami).
  • Odpowiedz
@20BAR: nie każdy stolarz proponuje górne półki właśnie z dłuższymi frontami. Wykonują po prostu na całej kuchni frezowane uchwyty. Stąd moje pytanie. :)
A tipon to mechanizm umożliwiający otwieranie frontów poprzez dotyk. ;)
  • Odpowiedz
15k za tak małą kuchnię, masakra. Ja miałem mały przestój w pracy to przeczytałem poradnik, zrobiłem sobie projekt, wyliczyłem rozmiary poszczególnych części i pojechałem do hurtowni płyt meblowych po elementy. Tez wszystko na okuciach blum z cichym dotykiem. Szkło malowane na ścianie. Siedziałem w domu i składałem te puzzle. Generalnie wyglada tak samo tyle ze większa i biała :) wszystkie koszta wyszły mnie ok 6tys, a jestem jarząbem, który wpadł z ulicy
  • Odpowiedz
  • 1
@suabo: widzialem ich oferte, wybralem jednak szafki z ikei (zależało mi na czasie i ratach). Tylko blat z innej firmy, bo drewniane mieli w chorych cenach.
  • Odpowiedz