Wpis z mikrobloga

@staryhippis93: Ta kuchnia jest w apartamencie w sky towerze we Wrocławiu. Tam okna są tylko z jednej strony budynku także przeważnie kuchnia jest połączona z salonem (który już ma przeszkolny bok).

@biczplis: Niestety tak. Wszędzie zamontowane systemy blum, cichy domyk. Troszkę to wszystko kosztuje.

@rurek49: Korpus z płyty melaminowanej, fronty lakierowane w macie, blat laminowany (preferowałbym raczej konglomerat kwarcowy ale wiadomo,
  • Odpowiedz
@biczplis: jesli zapłaciłeś za kuchnię te wielkości na prowadnicach hettich lub blum, w lakierze 7 tysięcy, to wybacz, ale albo ktoś tu robił za pół darmo, co wcale dobrze o tej firmie nie świadczy, bo jeśli ktoś robi za pół darmo to, albo jest to na lewo, albo ma problemy finansowe i chce mieć cokolwiek byle był obrót, albo wcale nie masz takiego wypasu jak Ci się wydaje. Albo Bydgoszcz
  • Odpowiedz
@ereswude: Tutaj się z Tobą zgadzam ale sprzęty zostały wybrane przez klienta. W końcu o to chodzi, żeby to jemu się przede wszystkim podobało. ;)
  • Odpowiedz
@biczplis: i jasne, że w Bydgoszczy będzie taniej niż w np. Poznaniu, ale nie aż tak. My praktycznie w Polsce płacimy tyle samo co Niemiec za granicą. Dlaczego te ceny nagle miałby by być inne w miastach tego samego kraju skoro, producent nie postanawia zmienić cen ze względu na kraj?
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Tutaj też montowany był magic corner. ;)

@spiritoo: @biczplis: Nie ukrywam, kuchnie na wymiar są droższym rozwiązaniem niż jakaś Ikea czy coś w tym stylu. Ale nie będę tutaj ściemniał nic z ceną, podałem taką jaką klient otrzymał.
Bo zdarza się tak naprawdę kuchnia zarówno za cztery tysiące jak i za siedemdziesiąt tysięcy. Wszystko zależy od materiałów i wszelakich systemów.
  • Odpowiedz
@Lorax: no pewnie, ze tak. Mnie nie musisz tłumaczyć. Na oko dałabym tej kuchni wlasnie miedzy 10 a 15k w zależności od bajerow, których nie widać na zdjęciu. Dla mnie to normalna cena za kuchnie, na wymiar. Ładnie Ci wyszło. Pozdro
  • Odpowiedz