Wpis z mikrobloga

@Maraca: Jeśli lubisz kryminalne to ostatnio przeczytałem "Róże cmentarne" Marka Krajewskiego i Mariusza Czubaja. Cłakiem fajnie się czytało, dodatkowo jak jesteś z nad polskiego morza to akcja jest właśnie tam osadzona ;]
@aleandra

U mnie tak sytuacja wygląda ze w życiu przeczytałem 3/4 książki i to nie jest ze nie lubię czytać bo lubie, tylko po prostu jestem jakiś leniwy zeby sie zabrać za to iść do biblioteki czy kupic na necie. Chce cos zeby mnie niesamowicie wciagnelo czegos takiego ze po przeczytaniu książki nie będę wiedział co ze soba zrobic :)

@Gacrux @apanKuba @zerozero7 @gwynebleid

dzieki dobrze ze ksiazki sa tanie :D
@Maraca: Musisz się przekonać po prostu, ale to szybko zleci. W moim przypadku uzależniłem się po 3 dniach - przeczytałem Metro 2033 i Gwiazdy Moim Przeznaczeniem, i kompletnie zgoliło mi czachę. To tak jakby ktoś Ci wtłaczał całe "sztuczne życia i sytuacje" prosto w umysł, z masą przemyśleń, ciekawymi postaciami i nierealnymi światami. Genialne

Teraz czytam jedną książkę na tydzień, czasami jedną na dzień - w zależności na jaką trafię
@apanKuba: Taz tak miałem z jedna ksiazka to chyba był "Harry potter" ale to jeszcze dziciak byłem :D

@zerozero7: Wiem ze tez potrafił bym się wciągnąć, potrzebuje takiego wessania ze bede po jednej książce 2 dni o niej jeszcze myślał. Dzieki na pewno którąś kupie skoro czache goli :D
@Maraca: Jeśli chodzi o fantastykę, to mogę polecić "Gra Endera" Orson Scott Card. Książka piękna. I radzę przeczytać przed Metro 2033, tym bardziej, że ta ostatnia pozycja jest znacznie młodsza. "Diuna" Franka Herberta też oczywiście genialna, polecam również "Ubik" Philipa K. Dicka. A jeśli chodzi o kryminały to "I nie było nikogo" Agathy Christie rozwala na łopatki, a "Morderca bez twarzy" jakiegoś Szweda bodajże też jest świetną pozycją. Co do obyczajowych,
@aleandra: Fantastykę lubie :D na pewno skorzystam z rady. Ogólnie jestem bardzo wszechstronny w muzyce czy w filmach gatunek nie gra dla mnie roli jeśli coś jest dobre jaram się tym wiec myślę ze i z książkami będzie podobnie. Dzieki