Wpis z mikrobloga

Ej, ej ej, Halo, mam zapytanko.
W sumie to wiem, że odpowiedź brzmi, że nie, ale no może jednak no.
W ten piątek co będzie teraz mam w swoim rodzinnym mieście wizytę u ortodonty. Ale mam też jedne zajęcia obowiązkowe na uczelni i nie zdążyłabym przyjechać na wizytę. A u orto jak się okazało to muszę być, bo potem on ma wolne, mi się odkleiły trzy zamki i następną wizytę bym mogła mieć dopiero na początku grudnia. No to przeca całe leczenie stanie. A na grudzień muszę usunąć jednego zęba, a przez to, że teraz bym nie poszła to wszystko się przesunie i no będzie cienszko.

Czy ortodonta/stomatolog mógłby mi wystawić zwolnienie z tych jednych zajęć? W regulaminie jest napisane, że ogólnie lekarz może zwolnić.

#studia #studbaza #kiciochpyta #pytanie
  • 10
@ateibok: boję się tego, że mi powiedzą, że ortodonta to przecież nic poważnego, umierająco chora nie byłam wiec na zajęcia mogłam przyjść. A jak teraz nie pójdę to serio całe leczenie mi się przesunie o dwa miesiące.
@consummatumest: Tak wypiszę, ja maiłem raz miesięczny kurs a w trakcie musiałem jeden dzień zostać w swoim mieście żeby zęba wyleczyć u dentysty, powiedziałem mu ze potrzebuje zwolnienia bo tak rygor mocno i na słowo nie zawierzą, wypisał świstek którego zaniosłem władczym na kursie, i nie było żadnego problemu.
@sspiderr: no własnie nie mogę, bo akurat to wykład i nie ma odrabiania xD
@kj5: @ateibok: właśnie tego się boję. chyba, ze puszczę ścieme, że mam od rodzinnego, bo byłam umierająco chora, gorączka sto stopni, no nie szło.
ale jednak może powiedzieć, że no trudno, że specjalista to był, mogę poczekać te dwa miesiące przecież nie boli mnie nic, to tylko ortodonta, a nie żaden poważny specjalista XD