Wpis z mikrobloga

Ale trafiłem janusza mieszkaniówki wczorajv( ͜͡ʖ ͡€). Szukam pokoju dla mojego ojca, który przyjechał do pracy w mojej firmie z odległego miasta. Trafiam na takie ogłoszenie:
http://olx.pl/oferta/pokoj-w-centrum-szczecina-wynajme-CID3-IDbBgUW.html#5189141966
Wygląda legitnie. Bierę! Jadę do typa. Pokazuje mi pokój jak na zdjęciu poniżej (w rzeczywistości 10 razy gorzej za całokształt). Mieszkanie miało remont jeszcze za gierka, wszystko obdrapane, śmierdzi, kuchnia taka, że się tylko zrzygać, łazienka jak w nieremontowanych koszarach od 30 lat, meble takie co ich ludzie ze śmietnika nie chcą brać. No po prostu mieszkanie takie, że tylko się powiesić. W pierwszej chwili nie skojarzyłem, że zrobił mnie gościu w #!$%@?. Potem sprawdzam, że to jednak inne zdjęcie. Myślę, że to może to inny pokój trudno. Patrze znowu w ogłoszenia i znowu ten typ:
http://olx.pl/oferta/pokoj-w-centrum-szczecina-od-zaraz-CID3-ID7Vo6t.html#5189141966
Pokoik spoko, ale patrzę na treść i na telefon. To przecież nasz janusz!! Postanowiłem zadzwonić do typa i go trochę podregulować.
Mówię, że mnie trochę zrobił w ciula. On na to, że to chyba drugi pokój i syn jeszcze ogłoszenia nie zdjął. To pytam ile ma pokoi - no 2. Nawrzucałem mu, żeby się ogarnął bo robi ludzi w bambuko i mami zdjęciami ładnych pokoi, a chce wynająć miejsce w melinie. On na to, że to jakieś nieporozumienie i, że nie wie o co chodzi.
Wczoraj na wstępie jak tylko wszedłem to od razu "to co podpisujemy umowę, kaucja tylko 200 zł paaanie złoty".
Zmarnował mój czas i pieniądze, takich ludzi tylko w łeb walić (òóˇ)
#januszebiznesu #mieszkania #stancje #typowyjanusz
Pobierz C.....r - Ale trafiłem janusza mieszkaniówki wczorajv( ͡€ ͜ʖ ͡€). Szukam pokoju dla m...
źródło: comment_13ipqMFvm9DzwzeyeGhPEJOu8zB5pGza.jpg
  • 3
@Codringher: Zawsze się zastanawiam, jak bardzo trzeba być cebulakiem, żeby nie ogarnąć, że proste, skromne, ale nowe i użyteczne meble do pokoju w Ikei do + - 1200 zł. Dzięki temu mamy lokum, które od razu lepiej wygląda, możemy za więcej wynająć i generalnie taka "inwestycja" zwraca się po miesiącu/dwóch. Od zawsze beka z takich cebularzy.