Wpis z mikrobloga

@zacki: 162cm.

@Jahcob: tak. Wolałabym wysokiego suchoklatesa niz umięśnionego małego byczka xDD
Na szczęście nie mam takiego problemu, mój aktualny niebieski jest wysoki i umięśniony (nie żeby koks, ale taki normalny) ;>
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: no chyba nie.
Próbowałam nie zwracać na to uwagi ale niestety nie umiałam, było to strasznie upierdliwe.
Jesli cos mi podświadomie nie odpowiada to to nie jest moja wina bo ja o tym świadomie nie decyduję.
  • Odpowiedz
@mala_mi_123: dobity dowód że niski facet(poniżej 180cm) to #!$%@?.

Temat chyba zakończony bo karły sie plują ,beka z was niedoroby 170cm...
Zawsze mnie zastanawiało co sprawia że chłopak zostaje karłem a nie wyrasta na mężczyznę(przypominam od 180cm możesz tak się nazywać a posiadanie jaja cie nim nie czyni),macie #!$%@? tak od matki natury.
  • Odpowiedz
@Pan_Obserwator: nie można podsumowywać tak wszystkich facetów, ponieważ nie wszystkie kobiety mają takie odczucia jak ja. Dużo kobiet wiąże się z niskimi facetami i jakoś nie stanowi to dla nich problemu.
Ja lubię czuć się bezpieczna, lubię czuć się kobietą w związku, ale są dziewczyny które takich dziwnych potrzeb nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Asterling: Ty nie płakusiaj bo ja jestę 2/10 także niczego nie
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, że większość rządzących i sławnych ludzi jest niska. A juz zwłaszcza tych 'przystojnych' wg pań, do 180 maks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz