Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: no właśnie ja jak skórkę opierdzielam, to mi kostki wychodzą:/ No niby wiem, jak tego używać, ale to trwa tak długo, a nożem to rach, ciach, z sześciu stron, i już ładnie obrana kosteczka:)

edit: no i jeszcze w ziemniakach są oczka, obieraczką nie idzie ich wydłubać, a nożem - rach, ciach, robisz klinik, i pyra czysta.
  • Odpowiedz
@jankotron: Mirku, te oczka są najlepsze! Bo je normalnie zeskrobujesz szybciutko i pięknie się "zmywają" z ziemniora warstwa po warstwie :D
Ja za to krojąc nożem obierałem razem ze skórką pół kartofla i ćwierć palca ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nożem mogę co najwyżej schaboszczaka pokroić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: hmm z takiej jeszcze nigdy nie korzystałem, zawsze używam pionowej (tzn nie wiem co to znaczy ale takiej jak dwa komentarze wyżej) i podejrzewam, ze jednak jest wygodniejsza do obieranie ziemniaków.
  • Odpowiedz
  • 0
@mnsp: również polecam, to król obieraczek! Mam w domu i dziewczyna u siebie, kilka lat i dalej kosa! A jaka poręczna!
  • Odpowiedz
To uczucie gdy człowiek który wymyślił obieraczkę do warzyw nie dostał Nobla, a komunistka Szymborska już tak. Nigdy nie będzie sprawiedliwości na tym świecie.


@wysuszony: Może nie był tak dobrym poetą jak Szymborska.
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I WARZYWA BĘDZIE MOŻNA OBIERAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ ZIEMNIAKA NA PODŁOGĘ

hehe pamiętacie obieraczka75 skórkaking jak byliśmy w '99 na zlocie obierek w paski w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami
  • Odpowiedz