Wpis z mikrobloga

@Rejke: Dziś jest dla nas wielki i bardzo ważny dzień :) I ogromnie stresujący .... właśnie dziś, postanowiliśmy wyjść z najgłębszego zakamarka naszej indyczej piwnicy i ....wystartowaliśmy na Greenlight! :)
#steamquest jak widać, trochę się zmienił na lepsze od ostatniego razu kiedy o nim pisałam i cóż... do premiery z pewnością będzie jeszcze lepiej! (ale nie jakoś bardzo, bo mamy słabe kompy i nam zamula :D )
Będziemy Wam ogromnie wdzięczni za każdy głos na "tak" albo chociaż za jakikolwiek głos wsparcia tutaj, za co już teraz dziękuję w imieniu swoim, męża i Kota Dyrektora!
Ten greenlight to dla nas ostatnia szansa... jak się nie uda, to znajdziecie nas w kartonie pod mostem :D
#gamedev #indiedev #blender #inkscape #gimp #steam #greenlight
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=539629193
  • 23
@Hamza
1) GODOT www.godotengine.org naprawdę fajny i przyjazny engine. Ma dużą i bardzo aktywną społeczność.
2) Czemu sądzisz, że kłamię? :D kończy się nam kasa, musimy zawiesić firmę do momentu wydania, bo nie mamy już z czego płacić zusu ...serio, nie jest wesoło, ale staram się z tego śmiać, bo tak jest łatwiej :)
@MiszczProVV Co do ceny, to nie wiemy jeszcze jak to dokładnie wygląda, ale cenę proponuje faktycznie steam...tylko nie wiadomo, czy to jest takie proponowanie czy wręcz narzucanie... hym...
@Hamza no tak, to miało faktycznie być zabawne, ale ehh...no nie wyszło. Siedzę w tym wszystkim od rana, próbuję wyżebrać głosy gdzie się da i chyba już głupoty zaczynam pisać :P
W naszym zespole są dwie osoby, ja i mój mąż. Mąż jest programistą,
@Hamza żeby w ogóle próbować wejść na steam, trzeba zapłacić 100€ - więc jest to dość duża suma...ale na szczęście jednorazowa (wszystkie kolejne gry będziesz mógł wrzucić na greenlighta bez płacenia ponownie) poza tym cała kwota jest podobno przelewana na cele charytatywne.
@blamedrop Dzięki wielkie, naprawdę :)