Wpis z mikrobloga

@Amfidiusz: ja bym chciala, zeby ta wojna w koncu wybuchla i zeby skonczyli te zabawy z Korea. Kraj to maly nazi land i ze jeszcze nikt z tym porzadku nie zrobil... Poza tym chcialabym zobacyc reakcje Rosji i Chin :P
@tusiatko: Możliwe, ale gdyby Rosja miała mniejszy potencjał atomowy, to zrzucenie kilku bombek na Związek Radziecki byłoby logicznym wyjściem? Czym ja zawiniłem, że chciałabyś mnie zmieść z powierzchni jeszcze za czasów, gdy robiłem w pieluchy?
@Amfidiusz: Mowie, z Rosja to calkiem inna bajka, od ZAWSZE. A jezeli chodzi o Koree, to rozumiem, ze w wojnie ucierpia najbardziej cywile, ale teraz wcale nie jest lepiej. A inne kraje maja mozliwosc rozpieprzenia tego systemu, wiec jezeli Korea da im do tego podstawy, to powinni to zrobic. Za jakis czas mogloby byc tam normalnie.
@tusiatko: ...i nadal się męczą ze skutkami, jakie te bomby wywołały. A jeśli ktokolwiek zaatakuje Koreę, to ten idiota Kim na pewno odpowie atakiem nuklearnym (bo w zasadzie tylko taką siłę posiada).
@Amfidiusz: nikt go pierwszy nie zaatakuje, podejrzewam, ze on zrobi pierwszy ruch, ale jak to zrobi to nie sadze, zeby Chiny siedzialy cicho, bo na pewno im sie nie widzi wojna za plotem. Szczegolnie wojna na bron nuklearna. Nie zwroca sie przeciwko "zachodowi" , bo zachod to ich ekonomia. Takze pewnie beda dazyc do tego, zeby uciszyc Kima.